Modelki przeciwko nierealnym standardom piękna w kontrowersyjnej sesji

Twarze modelek zapakowane jak kawałki mięsa

Cztery modelki postanowiły połączyć siły w wyjątkowej sesji, która ma skłonić do refleksji nad panującymi standardami piękna.

Badw0lfy, Miki Hamano, Adelina Novak, i Eromome razem z dwójką fotografów znanych pod nazwą SHSadler, stworzyli wyjątkowy projekt, który skupia się wokół nierealnych standardów piękna i presji, jaka jest wywierana na kobietach w kwestii ich wyglądu. Spędzamy wiele godzin dopracowując nasz wygląd do perfekcji rodem z instagramowego filtra – po co?

Sesja zatytułowana Fresh Meat przeraża, zachwyca i skłania do refleksji. Jesteśmy wciąż ludźmi, czy tylko zapakowanymi kawałkami mięsa?

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Twarze modelek zapakowane jak kawałki mięsa Twarze modelek zapakowane jak kawałki mięsa Twarze modelek zapakowane jak kawałki mięsa Twarze modelek zapakowane jak kawałki mięsa Twarze modelek zapakowane jak kawałki mięsa Twarze modelek zapakowane jak kawałki mięsa

4/5 - (2 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News