MISS KITTIN w 1500m2 do wynajęcia

Miss Kittin2  

Miss Kittin urodziła się we francuskim Grenoble – tam skończyła Akademię Sztuk Pięknych. Przełomem była dla niej eksplozja rave w połowie lat 90-tych. Wtedy młoda Francuzka zaczęła karierę DJ-ską – grała w słynnych klubach Le Pulp w Paryżu, a także Ultraschall w Monachium, gdzie spotkała DJ Hella – szefa Gigolo Records.

 

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Jej pierwszym wielkim sukcesem był kawałek “1982” – który Westbam wybrał na finał największej jak dotąd Love Parade – w 1998. Przy muzyce Miss Kittin bawiło się wówczas niemal 1.5 miliona ludzi. 1999 rok to wielki, choć skandalizujący hit “Frank Sinatra“, ale i początek cyklicznych występy na imprezach Mayday w Niemczech , średnio dla 30-tysięcznej publiki-na które zapraszana jest do dziś.

 

Miss Kittin współpracowała z wszystkimi największymi sceny klubowej – Felixem Da Housecat, Svenem Väthem (w przeróbce sławnego “Je’Taime Mon Amour”), Laurentem Garnier, Chicks On Speed a także Trickym. Do tej pory wydała ponad 30 singli, remiksów i albumów dla czołowych wytwórni sceny elektronicznej Anglii, Niemiec, Francji ( m.in.Gigolo, Ladomat, Disko B, Virgin, Mental Groove i wielu innych).

 

Miss Kittin grała też na wszystkich najważniejszych festiwalach muzyki elektronicznej – od Sonar w Barcelonie, po Mutek w Montrealu. Corocznie jest też jedną z największych gwiazd sezonu na Ibizie – w poprzednim sezonie gościła m.in. na cyklu Richiego HawtinaEnter”.

 

Jej renoma i popularność nie powinny dziwić, gdyż Francuzka swoje Djskie występ urozmaica śpiewem, wokalnymi improwizacjami i niezwykłym tańcem.

 

MISS KITTIN w warszawskim klubie “1500m2 do wynajęcia” wystąpi już 1.03 więcej informacji: https://www.facebook.com/events/699296613434980

 

 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News