Minimalizm w dobrej formie

Charlotte Macke i Holly Keepfer tworzą nowoczesne, choć czyste formy rodem z lat 90. Marka może pochwalić się 100procentowym made in Great Britain, wysoka jakość, nowatorskie projekty i staranne minimalistyczne, sensualne krawiectwo.

Nowa kolekcję na sezon wiosna/lato 2015 to zdecydowana dominacja transparentności i delikatności. Prześwitujące sukienki i bluzki na cienkich ramiączkach występują w paru wersjach. Jak przystało na klasykę – ubrania zdominowane są przez czerń i biel. Wśród subtelnych, krótkich topów i spódniczek przeciętych na środku suwakiem swoje miejsce znalazły również czarne lśniące tuniki i marynarki. Projektantki na transparentnych koszulkach posłużyły się haftem, tworząc abstrakcyjne wzory. Błękitny komplet, w którego skład wchodzi top, luźne spodnie oraz narzutka w całości wysadzany jest małymi diamencikami. W kolekcji wyróżniają się również srebrzyste, wręcz holograficzne cygaretki.

Zdjęcia oraz cały lookbook utrzymane są w minimalistycznej stylistyce, która już dawno wykroczyła poza modę i design. Dla niektórych stała się sposobem na życie i wyrażanie siebie. Modelki przypominają młodziutką Kate Moss, która w 1993 roku na imprezie Elite Model Agency zapoczątkowała trend transparentności swoją srebrzystą, długą do ziemi kreacją.

Piękne, delikatne i tajemnicze kreacje marki Sen Wye to kwintesencja kobiecości i sensualności.

Carly_Scott sen wye

sen wye lookbook

Carly_Scott_04 sen wye lookbook

Zdjęcia | senwye.com/

Tekst | Monika Nowińska

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News