Kultowa Xena znowu w akcji?

“Xeną” – wojowniczą księżniczką – w latach 90. chciała być każda dziewczynka. Niegdyś oglądali serial praktyczne wszyscy, a teraz jest szansa na to, że powstaną jej nowe przygody.

Świat oszalał na punkcie niezłomnych wojowniczek. W kinie króluje Katniss Everdeen z „Igrzysk śmierci”, a już w 2017 roku do kin trafi film o Wonder Woman. Jednak to Xena jest najsłynniejszą Amazonką wszech czasów i możliwe, że będziemy mogli niedługo podziwiać ją w nowej produkcji.

Xena

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Według The Hollywood Reporter, NBC myśli o przywróceniu Xeny. Istnieją plany, aby Lucy Lawless (filmowa Xena) również pojawiła się w nowej wersji serialu. Lawless natomiast od zawsze wyrażała chęć powrotu do serialu, ale niestety tym razem sprowadziła wszystkich na ziemię. Podczas Comic Conu powiedziała, że nie ma jeszcze oficjalnych planów do przywrócenia Xeny, i że obecne newsy są jedynie plotkami. Na szczęście dodała, że gdyby taka produkcja miałaby się pojawić, to chętnie weźmie w niej udział – czy to na planie, czy też poza nim.

Przechwytywanie

Wszyscy liczą na to, że w związku z ogromnym zainteresowaniem, które wywołały ostanie doniesienia, stacja NBC podejmie się przywrócenia Xeny. Kto wie, może nowa Xena swoją charyzmą zarazi także młode pokolenie?

 

tekst | Aleksandra Leśnik

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News