Kapelusiki na koczki – nowa męska moda

Kapelusze są ponadczasowym symbolem elegancji. Jak wiadomo – klasyką można, a nawet trzeba, się bawić. W związku z tą zasadą postał nowy hipsterski trend: minifedora jako nakrycie męskiego koczka.

Pharell Williams stawia na duże niekonwencjonalne kapelusze, które stały się już jego znakiem rozpoznawczym. Jednak wśród mężczyzn nie widać jego naśladowców. Obecnie pojawił się nowy trend, który jest zupełnym przeciwieństwem do pharellowskiej fedory – minikapelusz na koczka podbija serca hipsterów.

Pharrell-Williams-European-tour_1

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Podobno na ulicach Seattle można zobaczyć mężczyzn, który postanowili w nietypowy sposób odmienić swoją garderobę. W szare jesienne dni ubarwiają swoją rzeczywistość grając z konwencją. W chłodne – nakrywają swojego koczka, aby “chronić” go przed zimnem.

Moda jest po to, żeby się nią bawić, dlatego nie oceniamy, tylko z uwagą przyglądamy się nowym trendom. Jeszcze nie zauważyliśmy podobnej tendencji w Polsce, ale kto wie… Może niedługo będzie to tak samo popularne, jak drwalska broda? A czy wy widzieliście już coś podobnego na warszawskich ulicach?

2012-05-14

1

tekst | Aleksandra Leśnik

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News