Jak wyglądałyby moda, gdybyśmy nosili na sobie własne śmieci?

Modelka ubrana w śmieci

Genialny pomysł na sesję zdjęciową powstał w celu, aby uświadomić, jak bardzo zanieczyszczone są oceany i inne zbiorniki wodne, z naszej własnej głupoty.

Wszystkie ubrania, które zostały stworzone na poczet sesji, zostały w pełni wybrane z plaż w Los Angeles oraz Sydney. W tym mocnym przedsięwzięciu wzięli udział: fotograf Lisa Bevis, fryzjerka Nina Paskowitz i wizażysta Andrew Shulmanem.

Twarzami sesji zostały modelki takie jak Kelli Kickham i Aria Love. Całej ekipie towarzyszył okrutny smród, biegające szczury, a same modelki wspominają, że musiały walczyć z potłuczonym szkłem i bardzo niewygodnymi kreacjami, jednak wszystko odbyło się w imię słusznej sprawy, aby jak najwięcej osób dowiedziało się o tym, co sami sobie czynimy.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Więcej informacji można znaleźć na stronie washedup.us

Rescued 5b73ae887c2dc 880 Jak wyglądałyby moda, gdybyśmy nosili na sobie własne śmieci? Rags to Itches 5b73ae6fed427 880 Jak wyglądałyby moda, gdybyśmy nosili na sobie własne śmieci? Siren 5b73ae9d34a6e 880 Jak wyglądałyby moda, gdybyśmy nosili na sobie własne śmieci? Crustacea BagLady 5b73ae2364197 880 Jak wyglądałyby moda, gdybyśmy nosili na sobie własne śmieci? Feeding Frenzy 5b73ae4039ce7 880 Jak wyglądałyby moda, gdybyśmy nosili na sobie własne śmieci?

Tekst: Marta Porębska

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News