Prosty koncept na codzienną modę. Zobacz kolorowe ubrania dla dorosłych i dla dzieci

Ubrania basic

Choć moda nie zawsze kojarzona jest z prostotą i minimalizmem, to wielu użytkowników ceni niewymuszone, nieskomplikowane i gustowne stylizacje. Takie zestawienia sprawdzają się szczególnie na co dzień, ułatwiając codzienne wybory. Pokażemy, że nie trzeba daleko szukać, by znaleźć doskonałą jakość, minimalizm i komfort.

Proste jest piękne

Nieskomplikowane fasony, które opierają się przemijającym sezonowym trendom, są doceniane przez wiele marek. Wiele z nich wprowadza specjalne kolekcje, gdzie znaleźć można klasyczne wzory, które każdy posiada w swojej szafie. Doskonałym przykładem jest nasza rodzima marka MyBasic (https://mybasic.pl). Świadomie wykorzystuje ideę minimalizmu, tworząc swoje propozycje. Do tego MyBasic nie wprowadza specjalnych, klasycznych linii ubrań, marka bowiem ponadczasowość i uniwersalność ma wpisane w swoje DNA. Proste fasony basic, które uwielbiamy zakładać na co dzień to podstawa oferty.

Dlaczego bez napisów?

W erze, kiedy logomania powróciła z dużą mocą i trendy z lat 80. pojawiły się w modzie, na ulicach i wybiegach, brak wyeksponowanego logo na ubraniach może nieco dziwić. Niektóre marki jednak nie uległy i nie poszły w tym kierunku. Podobnie MyBasic, gdzie nie warto ich szukać, poza minimalistycznym logo nie znajdziemy tam ogromnej nazwy brandu. Początkowo był to wynik faktu, że firma rozpoczynała swoją działalność od ubrań dziecięcych. By pozwolić dzieciom na wyrażanie siebie i nie narzucać im żadnych ograniczeń, marka zrezygnowała z dużych wyróżników. Dziś paradoksalnie stało się to cechą wyróżniającą. Można więc wyróżnić się w inny sposób i nasze polskie marki doskonale o tym wiedzą.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


mybasic ubrania

Gładkie ubrania dają większe możliwości

Próbowaliście kiedyś połączyć dwa całkowicie odmienne printy w jeden spójny zestaw? To bywa trudne. Szczególnie dla osób, które nie są aż tak odważne, a dla dzieci w szczególności. Stąd pomysł, by tworzyć wyłącznie jednolite ubrania. Takie ciuchy łatwo ze sobą połączyć, a stworzenie stylizacji nawet w porannym pośpiechu nie stanowi problemu. Poradzą sobie z tym nawet młodsi użytkownicy.

Gładkie ubrania mają jeszcze jedną niezaprzeczalną zaletę, w przeciwieństwie do ciuchów z napisami, które szybko się dezaktualizują, pozostają modne cały czas. Kiedy znudził Ci się motyw na koszulce czy bluzie, ląduje ona w najlepszym przypadku na dnie szafy, gładki model możesz natomiast nosić cały czas bez przeszkód. Tę zaletę wykorzystują marki, które tworzą w nurcie ekologicznym i chcą, by ich model towarzyszyły użytkownikom naprawdę na długo.

Niesamowity wybór barw

Modna limonka, czy pożądana w tym roku – Viva Magenta? A może Very Peri, który podbił serca w zeszłym roku? Wiele marek oferuje kolorowe ubrania, bo tego obecnie oczekują odbiorcy. Jednak jeśli jesteś wymagający i nie lubisz długo szukać zajrzyj do MyBasic, a znajdziesz je wszystkie, a do tego mnóstwo innych barw. Niektóre ubrania dostępne są w ponad 30 kolorach! Ciężko zdecydować przy takim wyborze, a dotyczy to zarówno ubrań dla dzieci, jak i dorosłych. Wybór barw to zdecydowanie mocny punkt MyBasic. Każdy znajdzie tu swój ulubiony kolor, a przy okazji odkryje wiele pasujących odcieni do wykorzystania.

Remedium na szarość – wybierz kolor!

MyBasic od zawsze stawia na kolor. Od pierwszych projektów, które skierowane były do dzieci barwy odgrywały pierwszoplanową rolę. Miało być kolorowo i tak jest do dziś, kiedy oferta bardzo się rozrosła, a marka oferuje odzież także dla młodzieży i dorosłych. Energetyczne barwy pozytywnie wpływają na samopoczucie, więc w MyBasic nie boją się odważnych połączeń. Aktualnie marka prowadzi kampanię „Wybieram kolor”, w której stara się przekonać użytkowników do poszerzenia palety kolorystycznej w swoich szafach. Możesz dołączyć i pokolorować z nimi nasze szare, polskie ulice.

By kolorowe ubrania służyły na długo, trzeba zadbać o ich jakość. Sprawdź, co oferuje marka, która projektuje i wykonuje swoje ubrania całkowicie w Polsce. Z pewnością w ofercie naszych polskich marek miłośnicy minimalizmu i basicowych zestawień znajdą wiele inspiracji i propozycji.

Zobacz też: Wielkie gwiazdy, które uwielbiają polską modę

Materiał partnerski

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News