Istnieje gadżet, który sprawi, że każde selfie z twoim kotem będzie idealne

Kobieta robiąca selfie z kotem

Wszyscy miłośnicy zwierząt wiedzą, jak cenne są chwile, które spędzamy z naszymi milusińskimi. Jednak żyjąc w dobie mediów społecznościowych chwili nie wystarczy nam po prostu przeżyć.

Większość z nas chętnie chwyta te ulotne chwile ze zwierzakami i dzieli się nimi na swoich Instagramach. W końcu, kto mógłby się oprzeć uroczemu zdjęciu z kotkiem? No nikt. Niestety, nie wszystko jest tak proste, jak się nam wydaje. Wiedzą coś o tym właściciele kotów. Zrobienie sobie selfie z kotem często graniczy z cudem.

Nawet jeśli nasz kot nie wyrywa się z naszym objęć na widok smartfona, to szansa na to, że podobnie jak my, nasz kot będzie się patrzył w obiektyw, jest po prostu minimalna.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Pewien mężczyzna mieszkający w Hongkongu znalazł rozwiązanie na ten fotograficzny problem. Cat Selfie Device to urządzenie stworzone specjalne do robienia selfie z kotem. Ten mały gadżet to specjalna nakładka na telefon lub tablet, która natychmiast przyciągnie uwagę waszego kota, a to dzięki małemu dzwoneczkowi, zawieszonemu na szczycie klipsa.

Cat Selfie Device jest dostępne na Bubblegum Stuff w cenie 11,95 funtów.

Nakładka na telefon

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News