Gorgon City – Sirens

http://www.josepvinaixa.com/
http://www.josepvinaixa.com/

Debiutancki krążek producenckiego duetu z Londynu doczekał się swojej premiery. Od 7 października można go w całości usłyszeć na soundcloud oraz nabyć w wersji namacalnej. Twórcy niezapomnianych przebojów „Ready For Your Love”, „Here For You” i „Unmissable” zgromadzili je razem z niedostępnymi dotąd singlami na albumie zatytułowanym „Sirens”.

Kye “Foamo” Gibbon i Matt “RackNRuin” Robson-Scott wspólnie tworzą od niedawna, bo od zeszłego roku. Wcześniej z powodzeniem działali solo. Ich pierwszy singiel „Real” został numerem 44 na liście UK Singles Chart a DJów okrzyknięto najgorętszym debiutem 2013 roku oraz następcami Disclosure. Ich koncerty są dobrą okazją do popisów tanecznych, o czym mogli się przekonać 3 października Ci, którzy zdecydowali się wybrać do warszawskiego Soho na Free Form Festival. Na żywo muzyka tych panów trafia w zmysły jeszcze intensywniej.

Sirens jest albumem w iście gwiazdorskiej obsadzie. Zespół wsparli swoimi głosami m.in.: Katy B, Jennifer Hudson, Maverick Sabre, Erik Hassle i MNEK. Każdy z 13 utworów jest potencjalnym hitem, dlatego „Sirens” to prawdziwa uczta dla muzycznych fanatyków.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tekst | Nela Sobieszczańska

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News