FILA stworzyła kostiumy plażowe dla dziewczyn kochających wygodę

Modelka ubrana w kostium kąpielowy marki FILA w kolorze granatowym.

Koniec z camel toes i nip slip’ami. FILA zaprojektowała kostiumy, które nie tylko wpisują się w stylu retro, ale także utrzymają nasze kształty w modny i wygodny sposób.

Sezon letni uważamy za oficjalnie rozpoczęty, z czym na pewno zgodzi się niejedna marka odzieżowa. Marki prześcigają się w projektowaniu coraz to nowych kostiumów kąpielowych. Tegoroczna moda plażowa stawia na wygodę i vintage, co zobaczyć możemy między innymi w kolekcjach takich marek jak Calvin Klein, czy Burberry.

Jednak naszym zdecydowanym faworytem jest kolekcja sportowej marki FILA. Kolekcja ta łączy w sobie nie tylko prostotę i sportowy chic, ale również, i co najważniejsze, komfort. Dostępny w czerwonym i granatowym, ten dwuczęściowy kostium jest odą do gamy kolorystycznej kultowego logo marki FILA.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Dziewczyna w czerwono-białej górze kostiumu kąpielowego

FILA tego sezonu zdominuje plaże vintage’owym kostiumem składającym się z cropped tank topu z białą, pionową wstawką, na której widnieje logo marki oraz kultowymi już majtkami z wysokim stanem. To wszystko oczywiście dostępne jest we wspomnianych już dwóch wersjach kolorystycznych – czerwonej i granatowej.

Nowe kostiumy marki FILA dostępne są na razie jedynie w wybranych sklepach w Korei Płd., a każdy komplet kosztował będzie około 150 PLN ($39 USD).

Tekst: Natalia Joanna Bajor

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News