Fashion Talks x HUSH Warsaw połączy modę i biznes z edukacją

hush warsaw blodynka w kwiecinstym wianku na niebieskim tle

Pierwsza edycja Fashion Talks x HUSH Warsaw, wydarzenia skupiającego specjalistów branży mody, odbędzie się już 7 i 8 maja na Zamku Królewskim w Warszawie. Impreza towarzysząca popularnym targom HUSH Warsaw, otworzy letni sezon w polskiej modzie autorskiej.

Fashion Talks x HUSH Warsaw to dwudniowe forum specjalistów branży mody. Tematem pierwszej edycji wydarzenia jest „Hello Spring”, czyli metaforyczna wiosna – nowy rozdział w życiu polskich marek mody. W 48 godzin, podczas 4 paneli dyskusyjnych i 10 wykładów, przedstawiona zostanie istotna w prowadzeniu firmy i marki wiedza z pogranicza mody i biznesu.

Wystąpienia uznanych praktyków z branży dotyczyć będą m.in.: finansowania biznesu mody w Polsce, PR-u i marketingu czy wykorzystania trendów w budowaniu wizerunku marki. Eksperckie prelekcje uzupełnią studia przypadku młodych marek, które rozwijają się w dynamicznym tempie, dzięki umiejętnemu łączeniu mody z biznesem.

„Połączenie mody i biznesu od początku leży w DNA HUSH Warsaw. Dlatego sezon wiosna-lato 2016 otwieramy nie tylko premierami autorskich kolekcji, ale i dyskusją o polskiej modzie. Angażując się w merytorycznie chcemy udowodnić, że moda staje się ważną częścią polskiej gospodarki.” – komentują Anna Pięta i Magda Korcz, założycielki HUSH Warsaw, które po raz pierwszy zdecydowały się uzupełnić targi mody o dwudniową platformę edukacyjną.

„Fashion Talks x HUSH Warsaw to unikatowa okazja do nawiązania kontaktów z kreatywnymi liderami polskiej branży mody. Rozpoczynając dyskusję na temat profesjonalizacji sektora mody autorskiej w Polsce, tworzymy przestrzeń do wartościowych dyskusji i polemik na temat jego przyszłości.” – dodaje Olka Kaźmierczak, pomysłodawczyni cyklu spotkań Fashion Talks.

Ważnym punktem Fashion Talks x HUSH Warsaw będą mistrzowskie panele dyskusyjne z udziałem polskiej klasy kreatywnej. Gośćmi wydarzenia, które odbędzie się już 7 i 8 maja na Zamku Królewskim w Warszawie będą m.in.: projektantka Ania Kuczyńska, redaktor naczelna serwisu VUMag.pl Grażyna Olbrych, ilustratorka Olka Osadzińska czy Dyrektor Mercedes-Benz Fashion Week Warsaw Ania Terej.

Dwudniowe spotkania z praktykami branży mody podzielono na dwie sekcje tematyczne: BIZNES i WIZERUNEK, oraz na kategorie: „Jak to jest zrobione?”, „Hello Spring!”, „Master Talks”, „Fashion Talks”.

„Każdy, kto interesuje się modą, jako tubą do mówienia o ważnych zjawiskach społeczno-kulturowych, ale też ten, kto chce być na bieżąco z aktualnymi trendami, autorskimi kolekcjami i premierami w branży mody powinien pojawić się na wiosennej edycji HUSH Warsaw” – podsumowuje Anna Pięta.

„Maj w Warszawie należy do polskiej mody autorskiej. To będzie święto mody, biznesu i edukacji z prawdziwego zdarzenia!” – komentuje Olka Kaźmierczak.

czerwono-niebieski plakat wydarzenia fashion pr talks i hush warsaw

Pełna lista prelegentów i szczegółowy harmonogram wydarzenia już niebawem. Wydarzenie: facebook.com/events/1040157022730695.

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News