Futurystyczne ubrania: zmieniają kolor w zależności od pogody

Człowiek ubrany w żółty sweter

Chcecie zaimponować swoim znajomym? Przygotujcie się na swetry, które zmieniają swój kolor w zależności od temperatury!

Firma Stone Island może pochwalić się wieloma pięknymi ubraniami, a teraz także nową kolekcją Ice Knit, w której ubrania zmieniają swój kolor! Od brudnego żółtego do pomarańczowego, od szmaragdowego zielonego do wojskowego zielonego oraz od koloru kości słoniowej do szarego. Jest to naprawdę genialne!

Prezentacja zmiany kolorów czułych na temperaturę swetrów.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Spokojnie, jedynie kolor się zmienia, a nie temperatura wewnątrz w swetrze. Firma zapewnia: Odzież jest stworzona z podwójnej konstrukcji: na zewnątrz z bardzo czułego termicznie materiału, który drastycznie zmienia swój kolor w zetknięciu z ciepłem lub zimnem, a druga warstwa to po prostu wełna.

Prezentacja zmiany kolorów czułych na temperaturę swetrów.

Już myślicie o zostaniu kameleonem na tegoroczną zimę? Niestety, te cudowne swetry kosztują 1470 euro, za to czapki zaledwie 220 euro. Sprawdźcie już teraz stronę sklepu firmy Stone Island i komentujcie poniżej, jeżeli znajdziecie tańszą wersję tych bajecznych ubrań.

Tekst: Olek Lipski

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News