Categories: muzykanowe

Elektronika z performancem. Erith zapowiedziała koncerty na lato ☀️

Erith to polska wokalistka ze Śląska. Jej występy przypominają performance, w którym ruch, taniec i muzyka znakomicie komponują się z grą świateł. Artystka praktycznie cały czas jest w trasie, ale dopiero na lato zapowiada prawdziwe kąski!

Na swoim koncie nie ma jeszcze debiutanckiego albumu, ale dzięki koncertom stała się rozpoznawalna. Jej elektroniczne utwory przenoszą słuchacza do innego świata. Artystka aktualnie skupia się na komponowaniu muzyki do filmu. Jest to nie lada wyzwanie, ponieważ w tym samym czasie jeździ z koncertami po Polsce i zaraża publiczność swoją niesamowitą energią. Trwają także prace nad nowymi teledyskami.

W ciągu najbliższych miesięcy w sieci powinny pojawić się nowe single – This is what we are i Jesteśmy.  W ich produkcje zaangażowanych jest mnóstwo wspaniałych ludzi, którym jestem bardzo wdzięczna za wsparcie. Nie mogę doczekać się efektów – przyznaje artystka.

W najbliższym czasie Erith wystąpi nad morzem podczas Fląder Festiwal (Gdańsk) oraz Cudawianki (Gdynia). Odwiedzi także Malta Festiwal (Poznań) oraz Family Yoga Festival (Sulisław, koło Opola) i na totalnie oderwanej od rzeczywistości imprezie Las Camp w środku lasu na pograniczu Karkonoszy (Ogorzelec).

Oprócz tego w najbliższy piątek w Opolu i w poniedziałek we Wrocławiu odbędą się pokazy starego filmu niemego Das Blumenwunder, do którego Erith skomponowała muzykę. Artystka zagra ją na żywo podczas projekcji.

Tekst: Kasia Tilda Frąckowiak

Komentarze
Rate this post
Klarysa Marczak

Recent Posts

D23 Expo – Disney ogłasza premiery na najbliższe lata

Od 9 do 11 września 2022 roku w Anaheim Convention Center trwało D23 Expo –…

21 godzin ago

Babylon – nowy film z Margot Robbie i Bradem Pittem

Paramount Pictures uchyliło rąbka tajemnicy i udostępniło pierwsze spojrzenie na Babylon, jeden z najbardziej oczekiwanych…

2 dni ago

Targi Rzeczy Ładnych we Wrocławiu już w październiku!

Targi Rzeczy Ładnych zawitają także do Wrocławia. II edycja TRŁ WROCŁAW! już 1-2 października w…

3 dni ago

Sky High Farm Workwear i Balenciaga w charytatywnej kolaboracji

Balenciaga, znana z niejednokrotnie kontrowersyjnych kolekcji, a także licznych kolaboracji wychodzących poza ramy mody, przedstawia…

3 dni ago

Google Maps pokazuje najbardziej ekologiczne trasy podróży

Użytkownicy map Google w większości Europy mogą wybrać w aplikacji opcję rekomendacji dotyczących najbardziej przyjaznej…

4 dni ago

Supreme x Nike ACG na jesień 2022

Po kolaboracjach z Nike, SB Blazer Mid i Pope.L, Supreme przygotowuje oczekiwane połączenie z Nike…

5 dni ago