Elektroniczne brzmienia, które rozgrzeją zimowe wieczory. Carsky prezentuje singiel „Only”

Carsky zdecydowanie idzie za ciosem i nie osiada na laurach. Jego muzyka, szybko dotarła do słuchaczy na całym świecie, a on sam ma za sobą zarówno występy klubowe, jak i festiwalowe na terenie całego kraju.

Debiutancki singiel Carsky’ego znalazł się także na trackliście jednego z DJsetów zespołu The Chainsmokres. Teraz, artysta powraca z nowym utworem zatytułowanym Only.

Najnowszy singiel to kawałek, który bez wątpienia rozgrzeje nasze zimowe wieczory. To przyjemny powiew świeżości w świecie elektroniki opatrzony chwytliwym, melodyjnym refrenem.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Sam Carsky mówi, że utwór ten to pozytywny skutek nagromadzonego smutku, który jest dowodem na to, że wena bywa nieprzewidywalna i czasami przychodzi, gdy najmniej się tego spodziewamy.

Ponadto, jak zapewnia artysta, w 2020 roku możemy spodziewać się zdecydowanie więcej niespodzianek w postaci nowego materiału.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News