Dolce&Gabbana stworzyło linię stylowego sprzętu AGD

Kolorowy Mikser

Co dom mody Dolce&Gabbana ma wspólnego z artykułami gospodarstwa domowego? Wydawać by się mogło, że niewiele, ale najnowsza kolaboracja z producentem sprzętu AGD dowodzi, że dla duetu projektantów Domenico Dolce i Stefano Gabbana nie ma rzeczy niemożliwych!

Znane marki modowe ostatnimi czasy bardzo chętnie łączą siły z innymi markami, czasem nawet z zupełnie odrębnych branż. Niekiedy wynika to z chęci sprawdzenia się na innym polu zawodowym i podjęcia pewnego wyzwania, jednak nieraz chodzi główne o pieniądze. Nie jest to tajemnicą, że często największe zyski przynoszą projektantom wszelkie kolaboracje na masową skalę.

Tym razem, włoski dom mody Dolce&Gabbana postanowił rozpocząć współpracę z marką produkującą artykuły gospodarstwa domowego Smeg. Włoska marka AGD znana jest głównie z wysokiej jakości oraz nowoczesnego i stylowego wyglądu swoich produktów. Zwiastunem tej kolaboracji było zaprezentowanie lodówki w zeszłym roku na targach designu w Mediolanie. Był to jedynie mały przedsmak tego, co obie marki postanowiły stworzyć.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Kolekcja zaprojektowana przez dom mody Dolce&Gabbana nosi tytuł Sicily is my love i składa się z tostera, wyciskarki do cytrusów, ekspresu do kawy, czajnika, sokowirówki, miksera i blendera. Wszystkie urządzenia są zaprojektowane w stylu typowym dla włoskiego domu mody, są bardzo kolorowe i bogato zdobione.

Na sprzęcie przeważają motywy kwiatowe, soczyste owoce oraz błękit Morza Śródziemnego. Już na pierwszy rzut oka widać dużą dawkę inspiracji południowymi Włochami, które są tak bliskie obu projektantom. Ceny na tę chwilę nie są jeszcze znane, jednak łatwo się domyśleć, że nie będą to rzeczy, na które każdy z nas będzie sobie mógł pozwolić… Jedyne co nam pozostaje to nasycić oczy przepięknymi produktami i pozwolić sobie na krótką chwilę zapomnienia, w której to stajemy się posiadaczami tych małych dzieł sztuki.

Wyciskarka do cytrusów

Kolorowa wyciskarka do cytrusów

Blender

Kolorowy blender

Czajnik

Kolorowy czajnik

Toster

Kolorowy toster

Sokowirówka

Kolorowa sokowirówka

Ekspres do kawy

Ekspres do kawy z kwiatowym motywem

Mikser

Kolorowy Mikser

Tekst: Julia Gugniewicz

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News