Pytamy Dharniego – beatboxera, gdzie najczęściej słucha muzyki?

Chłopak ze słuchawkami Marshall na szyi na tle oświetlonego nocą budynku

Gdy wchodzimy na stronę Dharniego, beatboxera pochodzącego z Singapuru czytamy: znajdziecie tu wszystko związane z tym, co robię, czyli muzyką, którą tworzę ustami!

Dharni jest założycielem World Beatbox Camp, wydarzenia odbywającego się corocznie w Krakowie i gromadzącego beatboxerów z całego świata. Decyzję o tym, że chce zawodowo związać się z muzyką, podjął niezwykle wcześnie, gdy miał raptem 4 lata!

DSC4831 Pytamy Dharniego - beatboxera, gdzie najczęściej słucha muzyki?
www.hubertzielinski.pl

Jest pierwszą osobą na świecie, która dwa razy z rzędu wygrała The Grand Beatbox Battle Championship (2013 oraz 2014). Obecnie jest rozpoznawalny jako jeden z najlepszych beatboxerów na naszej planecie (a może i we wszechświecie!). W swojej karierze supprotował takich artystów i zespoły jak Black Eyed Peas, Kanye West, Jin, Lady Gaga, Flux Pavillion.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

DSC4776 Pytamy Dharniego - beatboxera, gdzie najczęściej słucha muzyki?
www.hubertzielinski.pl

Poprosiliśmy Dharniego, żeby w kilku słowach opisał samego siebie. Jestem chłopakiem, który realizuje swoje marzenia. Zarabiam na życie, wydając ustami różne, zabawne dźwięki. A ponad wszystko, jestem po prostu pozytywnym człowiekiem – mówi Dharni.

Czym jest muzyka dla Dharniego? Muzyka jest częścią mnie, nie wyobrażam sobie bez niej mojej egzystencji. To ona mnie tworzy. Moim mottem jest proste zdanie: Keep it moving!

DSC4789 Pytamy Dharniego - beatboxera, gdzie najczęściej słucha muzyki?
www.hubertzielinski.pl

Zapytaliśmy Dharniego o 5 miejscówek, w którch najczęściej słucha muzyki. Oto one:

  1. Park – mnóstwo świeżego powietrza, czego chcieć więcej?
  2. Pod prysznicem – bardzo dobra akustyka, to po pierwsze. A po drugie: relaksacyjny wpływ wody, która spływając po mnie, napędza w mojej głowie coraz to nowsze inspiracje!
  3. W studio – wtedy słyszę każdy, nawet najdrobniejszy szczegół muzyki!
  4. Kawiarnie – picie kawy i słuchanie muzyki to raj sam w sobie!
  5. Na siłowni – kiedy ćwiczę, muzyka dodaje mi niezbędnej dawki adrenaliny!
DSC4739 Pytamy Dharniego - beatboxera, gdzie najczęściej słucha muzyki?
www.hubertzielinski.pl

Jak widzimy, w parze z muzyką idzie wiele, przeróżnych miejsc. A jak muzyka, to także dobry sprzęt. Z myślą o miłośnikach muzyki bez względu na czas i miejsce pomyślał Samsung, wychodząc do klientów z akcją promocyjną Razem. Bardziej.

Razem. Bardziej to promocja firmy Samsung, w ramach której zakup wybranych smartfonów z linii Galaxy premiowany jest jednym z urządzeń kultowej w branży muzycznej firmy Marshall.

Głośniki Marshall Killburn, Marshall Acton lub bezprzewodowe słuchawki Marshall Major III BT, które ma na sobie Dharni – to urządzenia, które czekają na uczestników Razem. Bardziej. By skorzystać z oferty, należy kupić i aktywować wybrany smartfon Galaxy, pobrać specjalny kod dostępny w aplikacji Samsung Members i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Co ważne promocję Razem. Bardziej można łączyć z ofertą Odkup Samsung, w ramach której klienci mogą odsprzedać stary smartfon i zyskać specjalny bonus od firmy Samsung.

Promocja trwa do 30 września, z wyjątkiem telefonu Samsung Galaxy A6. Promocja na ten model, kupiony w salonie dowolnego z operatorów telekomunikacyjnych potrwa do 12 października. Więcej informacji znajdziecie na stronie www.razem.samsung.pl.

DSC4818 Pytamy Dharniego - beatboxera, gdzie najczęściej słucha muzyki?
www.hubertzielinski.plsta
Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News