Czwartkowy wieczór w Grizzly Gin Bar: koncert Pauliny Przybysz ✨

Dziewczyna siedząca na kanapie w ogrodniczkach i białej bluzce

Pauliny Przybysz chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Prawie dwie dekady zachwycała głosem w takich składach jak Sistars, Pinnawela, Rita Pax czy Archeo, z którymi wydała w sumie 7 długogrających albumów. Laureatka licznych nagród i wyróżnień – m.in. Fryderyków i Super Jedynek. A już jutro, 19 października zagra w Warszawie!

Paulina Przybysz przez wiele lat zasilała najróżniejsze projekty, żeby w końcu powiedzieć coś zdecydowanym głosem w solowym materiale. Po raz pierwszy występuje pod swoim pełnym imieniem i nazwiskiem, bo jak sama mówi: ma coś konkretnego do powiedzenia. Wydawnictwo zaplanowane na jesień 2017 pod szyldem Kayaxu jest promowane singlem Dzielne Kobiety i najnowszym Pirx. Można śmiało powiedzieć, że Paulina szykuje płytę z wyjątkową muzyką i mocnym przekazem.

Koncert w Grizzly Gin Bar odbędzie się 19 października 2017 o godzinie 21:00. Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie TUTAJ.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Plakat promujący koncert Pauliny Przybysz

Zdjęcie wyróżniające: kadr z teledysku Pirx

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News