Co Jest Grane Festival 2023 już wkrótce!

Co jest grane Festival 2023 hiro.pl Magazyn HIRO

Kiedy odbędzie się Festival, gdzie można kupić bilety i ile kosztują? Wiemy też, kto już na pewno pojawi się w tym roku na scenie!

Co Jest Grane Festival 2023 już wkrótce!

Na ten miejski festival muzyczny czeka mnóstwo Polaków. Znamy już termin oraz uczestników, dlatego wiemy, że nie warto czekać z zakupem biletów! Co jest Grane Festival podobnie jak w ubiegłym roku, teraz również pozwoli zaprezentować się zupełnie wyjątkowym, zajmującym specjalne miejsce na scenie muzycznej kobietom w ramach projektu „Women’s Voices Kolektyw”. Paulina Przybysz jako dyrektorka artystyczna przygotowuje specjalny program, w ramach którego na scenie staną reprezentantki zróżnicowanych stylów muzycznych. Nie możesz tego przegapić! Kup bilety na Festival i odliczaj dni. Impreza odbędzie się 16-17 czerwca w Warszawie na terenie Ośrodka Wawelskie (niegdyś Skra).  Każdego dnia przewidziane są koncerty topowych artystów polskiej sceny muzycznej. Znajdą tu coś dla siebie starsi, jak również młodsi widzowie, co wyróżnia to wydarzenie spośród innych. Na Co Jest Grane Festival przyjeżdżają całe rodziny i wiele atrakcji zaplanowano specjalnie z myślą o najmłodszych uczestnikach. Warto zauważyć, że dzieci do lat 5 wchodzą na wydarzenie nieodpłatnie, starsze zaś dzieci, do 12 rż. mają bilety ulgowe o 50% tańsze od normalnych.

Kto wystąpi podczas Festivalu Co Jest Grane?

Kto został zaproszony w tym roku? Organizatorzy jak zwykle nie zawiedli. Możemy się spodziewać największych gwiazd, osób, które na stałe wpisały się w historię polskiej muzyki.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Na tegorocznej scenie pojawią się m.in.: Kasia Nosowska, Rubens, Tymek, Margaret oraz Mrozu.

W ubiegłym roku zobaczyliśmy także Marię Peszek, Brodkę, Darię Zawiałow, Krzysztofa Zalewskiego, Natalię Przybysz, Karasia i Roguckiego.

Poza koncertami uczestnicy mogą liczyć na spotkania z artystami, a także pyszne propozycje z food truck’ów.

Gdzie można kupić i ile kosztują bilety na Festival?

Bilety na Co Jest Grane Festival:

Going. -> Co Jest Grane Festival

Empik Bilety -> Co Jest Grane Festival

W pierwszej puli bilety na Festival zaczynają się od 64,5 zł – ulgowy i 129 zł – normalny za jeden dzień. Dwudniowe bilety to koszt 114,5 zł – ulgowy i 229 zł – normalny.

Nie czekaj i już teraz zarezerwuj bilety oraz czas na Co Jest Grane Festival!

Zobacz też:

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News