Bluza Rewir z tagami 60 writerów z całego świata!

ubrania Rewir magazyn HIRO

Bluza Rewir to ewenement na skalę światową. Zawiera tagi 60 writerów z całego świata. Polska firma Rewir zaprezentowała oryginalny projekt bluzy, na której znalazły się tagi aż 60 writerów z 13 krajów, w tym zawodników współpracujących z takimi potęgami jak Converse czy Adidas.

Rewir o swoim projekcie

Jeśli byś usłyszał, że grupa chłopaków z Warszawy zrobiła coś jako pierwsza na świecie ?, w branży odzieżowej, to pewnie byś w to nie uwierzył. Ale możesz to sprawdzić. ?? ?

Sprawdzić nasz projekt, w którym najlepsi writerzy na planecie położyli swoje tagi specjalnie dla nas, na rzecz, którą my zrobiliśmy specjalnie dla Ciebie.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

W naszym przedsięwzięciu udział wzięli tacy gracze jak T-kid czy Cope2, znany ze współpracy z takimi markami jak Converse czy Adidas. Do tego czołówka polskiej sceny, choć właściwie powinniśmy napisać czołówka polskiej sceny rapowej i ściany- Eros, czy prekursor nadwiślańskiego grafitti- Menson.

Dorzuć do tego dobrą jakość stworzoną w Polsce, odpowiednią gramaturę, osiedlowy sznyt i konkretny, prosty, ale nie prostacki krój.

60 writerów
13 krajów
3 kontynenty
2 lata pracy
5 liter
Jedno słowo
R e w i r

To wszystko masz tutaj na tej bluzie, którą z dumą oddajemy Tobie. Noś ją lokalnie i globalnie. Zajawkę masz gratis.

Bluza Rewir Magazyn HIRO

Ludzie z firmy Rewir i ich zajawka

Rewir to marka odzieżowa, istniejąca na rynku od 2006 roku. Muzyka, graffiti, miasto – tak można w skrócie opisać fundament firmy. Rewir nie bazuje na chwilowych modach. Widać u nich szczerą fascynację klimatem hip-hopu czy graffiti w czasach gdy powstawała ta kultura. Najmocniejszym atutem Rewiru jest autentyczność oraz unikalność, a źródłem tego są inspiracje twórców firmy zaczerpnięte z ulic i podwórek. Każdy drop jest niepowtarzalny i mocno limitowany.

Sprawdźcie więcej na stronie Rewir Store

ubrania Rewir magazyn HIRO

ubrania Rewir magazyn HIRO

Zobacz też: BANKSY na wakacjach 2021 VIDEO

BANKSY na wakacjach 2021

5/5 - (4 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News