Anonymous kontra Państwo Islamskie

Anonymous wypowiedzieli właśnie wojnę Państwu Islamskiemu. To więcej niż współpraca wszystkich służb wywiadowczych. Co planuje grupa? Chcą rozpocząć cyberatak na terrorystów z ISIS.

Hakerzy opublikowali właśnie nowy film na swoim kanale YouTube, gdzie wypowiadają wojnę w odwecie za ostatnie ataki we francuskiej stolicy. Nie mają zamiaru odpuścić. Ostatnim razem zamknęli 149 stron, opublikowali dane 101 tysięcy terrorystów i powiązanych osób oraz usunięto 5900 filmów propagandowych islamistów.

“W piątek, trzynastego listopada, nasza ojczyzna – Francja, została zaatakowana w Paryżu poprzez kilka ataków zorganizowanych przez Państwo Islamskie. Te ataki nie mogą zostać bez kary. To dlatego aktywiści grupy Anonymous z całego świata rozpoczną na was polowanie. Tak, na was, robaki, którzy zabiliście niewinnych, będziemy polować, tak samo jak na tych, którzy przeprowadzili ataki na Charlie Hebdo. Bądźcie więc gotowi na masową reakcję ze strony grupy Anonymous. Wiedzcie, że was znajdziemy. Nigdy się nie poddamy. Rozpoczniemy największą z dotychczasowych operację przeciwko wam. Spodziewajcie się wielu cyberataków. Wojna została wypowiedziana. Bądźcie gotowi”.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


https://www.youtube.com/watch?v=RwGGcZoRs-k

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News