Techno od 7 rano? Pierwszy dzień wiosny z TECHNORANKIEM w AïOLI Bread&Aperitivo

Plakat zapowiadający Technoranek w AIOLI

21 marca AIOLI Bread&Aperitivo łączy siły z TECHNORANKIEM organizując 35 już edycję tego muzycznego początku dnia!

Wiosna to czas, kiedy wszystko budzi się do życia – nieprzypadkowo to właśnie w Dzień Wiosny zorganizowana zostanie kolejna edycja Technoranka vol.35. To była długa zima – dlatego AIOLI Bread&Aperitivo razem z TECHNORANKIEM zafunduje Wam moc pozytywnej energii i odrobinę śródziemnomorskiego luksusu.

Aperitivo to celebracja wspólnie spędzonego czasu, dobra muzyka i co najmniej kilka kombinacji smakowych, które mogą Wa s nieźle rozproszyć podczas tańca.Skuszona tą wizją ekipa AIOLI stwierdziła, że brak w niej tylko jednej rzeczy. Techno. O muzyczną odwilż zadbają Phil Jensky oraz Terstin.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Ale hola hola! By mieć siłę na te 3-godzinne podrygi pamiętajcie, by spróbować kilku rodzajów starannie wyselekcjonowanego pieczywa – AïOLI przygotowało dla Was ekskluzywne buły w specjalnej cenie. Techno przyjaciele, dobra kawa- gdziekolwiek później będziecie zmierzać, koniecznie wpadajcie wcześniej do AIOLI!

Start o godzinie 7:00. Składkowe: 12 PLN, więcej informacji na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/358103498013699/

Plakat zapowiadający Technoranek w AIOLI

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News