Sztuka siedzenia

Podobno 70% pracujących zawodowo wykonuje swoją pracę …na siedząco. O tym jak siedzieć zdrowo i wygodnie, jak nie krzywić kręgosłupa i jak w przyszłości nie mieć problemów piszą już poradniki. Wszystkie cud-przyrządy, które mają pomóc nam w walce z garbieniem przy siedzeniu i korygować nasze ewentualne wady postawy zazwyczaj lądują w kącie lub koszu po około tygodniu użytkowania.

IMG_3532_F08_NO_x

Jeśli jedyny zapał jaki posiadasz do walki z krzywym kręgosłupem jest słomiany – firma DXRacer przygotowała dla Ciebie idealne rozwiązanie.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Staranne połączenie najnowszej technologii, nowoczesnego designu i funkcjonalności. FOTEL, w którym twój kręgosłup będzie dobrze się miewał, a Ty w końcu poczujesz prawdziwy komfort pracy. Możliwości ustawienia tego fotela jest tak dużo, że z pewnością uda Ci się dostosować je do swojej postawy i sylwetki, zaś wśród gadżetów znajdziesz też m.in. poduszkę lędźwiowa, zagłówek czy podstawkę pod laptop lub myszkę. Wszystko wykończone wysokiej jakości skórą z możliwością wyboru kolorowych wstawek.

Fotele DXRacer nie należą do najlżejszych (25kg), to wszystko przez stalową ramę. Za to umożliwiają m.in. regulację kąta oparcia, który można obrócić nawet o 180 stopni (popołudniowa drzemka w pracy staje się bardziej realna), regulację podłokietników czy wysokość fotela. Wszystko to na gumowych kółkach, dzięki czemu możemy poruszać się płynnie nie powodując zarysowań podłogi.

Ten fotel wzbudzi twoje emocje i sprawi, że w swoim biurze wreszcie odpoczniesz. DXRacer jest dla ludzi, którzy używają komputer na co dzień. DXRacer jest dla Ciebie!

IMG_0141_D03_N_x IMG_0218_MX0_NW_x IMG_3227_F08_NG_x

Po więcej info zajrzyj na stronę www.dxracer.pl

 

(na podstawie materiałów prasowych)

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News