New York. Okładka Łukasz Jasiukowicz

Mężczyzna z kręconymi włosami w jasnej koszuli

HIRO 53 jest już dostępny!

Sesja okładkowa powstała w Nowym Jorku podczas tutejszego Fashion Weeka. Mamy nadzieję, że czujecie powiew mody zza oceanu na zdjęciach utalentowanego Łukasza Jasiukowicza.

Tymczasem polecamy słowo wstępne naszego redaktora naczelnego.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Nie wiemy, jak to robimy, ale zawsze jesteśmy tam, gdzie dzieją się rzeczy ważne i warte Waszej uwagi. To już nawyk. Stale myślimy o tym, co powinniście zobaczyć i przeczytać w kolejnym HIRO. Dusza cynika nie pozwala mi powiedzieć wprost, że stale mamy Was z tyłu głowy, ale dokładnie tak jest. Cóż, chyba właśnie się przyznałem, że to z myślą o Was powstał kolejny, 53. już, numer. Co znajdziecie w środku? Jak zwykle dzieją się rzeczy niesamowite.

Magazyn otwieramy wywiadem z Tomaszem Wasilewskim –  reżyserem, którego Zjednoczone Stany Miłości okazały się sensacją tegorocznego Berlinale. Tuż po premierze byliśmy pod wrażeniem filmu – po wywiadzie jesteśmy także fanami samego Tomasza. Zajrzyjcie koniecznie do tej rozmowy. Udało nam się złapać zabieganego Piotra Głowackiego, który szczerze opowiedział o pracy aktora i nie tylko. Na maksa podjarani byliśmy też wywiadem z bohaterami Mr. Robot. Jeśli chcieliście sprawdzić, co Remy Malek i Christian Slater mówią o serialu, zrobiliśmy to za Was. Nie musicie dziękować, tacy już jesteśmy – czytamy Wam w myślach. W dziale muzycznym z kolei znajdziecie zespół Foals, którego nikomu przedstawiać nie trzeba. Z chłopakami rozmawialiśmy o tym, co ich kręci w muzyce. Ten wywiad to prawdziwa kopalnia cytatów. Dyktafon włączyliśmy też w towarzystwie Daniela Blooma, który jest dla nas chyba najbardziej inspirującą postacią numeru. Sposób, w jaki mówi o muzyce i życiu sprawił, że sami poświęciliśmy chwilę na refleksję. Chyba to najbardziej lubimy w naszej pracy – kiedy uczymy się czegoś nowego od ludzi, których spotykamy.

Poza wywiadami tradycyjnie już trzymamy rękę na pulsie i sprawdzamy, co nowego w trendach i w modzie, więc koniecznie rzućcie okiem na działy moda i lifestyle. Nasze soczyste teksty i felietony polecają się do czytania. HIRO 53 uważam za otwarte! Na koniec przyznam się, że na kolejny numer plany mamy bezczelnie ambitne. Stay tuned, kochani.

Krzysztof Grabań

5/5 - (11 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News