New York. Okładka Łukasz Jasiukowicz

Mężczyzna z kręconymi włosami w jasnej koszuli

HIRO 53 jest już dostępny!

Sesja okładkowa powstała w Nowym Jorku podczas tutejszego Fashion Weeka. Mamy nadzieję, że czujecie powiew mody zza oceanu na zdjęciach utalentowanego Łukasza Jasiukowicza.


Tymczasem polecamy słowo wstępne naszego redaktora naczelnego.

Nie wiemy, jak to robimy, ale zawsze jesteśmy tam, gdzie dzieją się rzeczy ważne i warte Waszej uwagi. To już nawyk. Stale myślimy o tym, co powinniście zobaczyć i przeczytać w kolejnym HIRO. Dusza cynika nie pozwala mi powiedzieć wprost, że stale mamy Was z tyłu głowy, ale dokładnie tak jest. Cóż, chyba właśnie się przyznałem, że to z myślą o Was powstał kolejny, 53. już, numer. Co znajdziecie w środku? Jak zwykle dzieją się rzeczy niesamowite.

Magazyn otwieramy wywiadem z Tomaszem Wasilewskim –  reżyserem, którego Zjednoczone Stany Miłości okazały się sensacją tegorocznego Berlinale. Tuż po premierze byliśmy pod wrażeniem filmu – po wywiadzie jesteśmy także fanami samego Tomasza. Zajrzyjcie koniecznie do tej rozmowy. Udało nam się złapać zabieganego Piotra Głowackiego, który szczerze opowiedział o pracy aktora i nie tylko. Na maksa podjarani byliśmy też wywiadem z bohaterami Mr. Robot. Jeśli chcieliście sprawdzić, co Remy Malek i Christian Slater mówią o serialu, zrobiliśmy to za Was. Nie musicie dziękować, tacy już jesteśmy – czytamy Wam w myślach. W dziale muzycznym z kolei znajdziecie zespół Foals, którego nikomu przedstawiać nie trzeba. Z chłopakami rozmawialiśmy o tym, co ich kręci w muzyce. Ten wywiad to prawdziwa kopalnia cytatów. Dyktafon włączyliśmy też w towarzystwie Daniela Blooma, który jest dla nas chyba najbardziej inspirującą postacią numeru. Sposób, w jaki mówi o muzyce i życiu sprawił, że sami poświęciliśmy chwilę na refleksję. Chyba to najbardziej lubimy w naszej pracy – kiedy uczymy się czegoś nowego od ludzi, których spotykamy.

Poza wywiadami tradycyjnie już trzymamy rękę na pulsie i sprawdzamy, co nowego w trendach i w modzie, więc koniecznie rzućcie okiem na działy moda i lifestyle. Nasze soczyste teksty i felietony polecają się do czytania. HIRO 53 uważam za otwarte! Na koniec przyznam się, że na kolejny numer plany mamy bezczelnie ambitne. Stay tuned, kochani.

Krzysztof Grabań

5/5 - (11 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News