„Jeśli nie chcesz zdejmować majtek, zostań zakonnicą” Karl Lagerfeld krytykuje ruch #MeToo

Mężcyzna w garniutrze w siwych włosach

Karl Lagerfeld w świecie mody jest ikoną samą w sobie. Projektował między innymi dla Chanel, Fendi oraz naturalnie swojej marki Karl Lagereld. Znany ze swojego nienagannego wizerunku, w jednym z ostatnich wywiadów zabrał głos w sprawie ruchu #MeToo.

Projektant, zapytany w wywiadzie dla Numéro Magazine o ruch #MeToo, wyraził się na jego temat w sposób, dość delikatnie mówiąc – krytyczny.

Mam dość tego tematu. Już nawet nie jem wieprzowiny [we Francji pojawił się jakiś czas temu ruch #BalanceTonPorc]. Jestem pod wrażeniem, tych wszystkich gwiazdek, które twierdzą, że pamiętają, co się im przydarzyło 20 lat temu, chociaż nie mają żadnych świadków i dowodów na oskarżenia. Przeczytałem ostatnio gdzieś, że teraz muszę nawet pytać modelkę, czy na pewno czuje się komfortowo, pozując przed obiektywem. To już przesada i utrudnienie mojej pracy. Jeśli nie chcesz zdejmować majtek, zamiast kariery modelki, wybierz klasztor.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Chyba dalsze słowa są zbędne, więc opcję komentowania pozostawiamy Wam.

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News