Jak wyglądałby pokolorowany Berlin?

Pokolorowany budynek w Berlinie

Teoretycznie ulice dużych miast zaczynają powoli nabierać kolorów. W praktyce, w niektórych z nich nadal dominuje przytłaczająca szarość. Paul Eis, student architektury, postanowił to zmienić. Na razie tylko w Photoshopie, jednak efekty są zdumiewające.

Paul Eis to 19-letni student architektury. Kilka lat temu, spacerując ulicami Berlina, szukał obiektów, które mógłby sfotografować. Niestety, po kilku chwilach zrozumiał, że otacza go straszna monotonia.

Zaczął się zastanawiać, jak mijane przez niego budynki wyglądałyby, gdyby je nieco ożywić. Tak właśnie rozpoczął swój projekt kolorowania budynków w Photoshopie. Po bardzo entuzjastycznym odbiorze jego prac, przez użytkowników Instagrama, rozszerzył swoją serię o inne niemieckie miasta, jak Hamburg, czy Monachium. Nie wiemy jak wy, ale my z niecierpliwością czekamy, aż ktoś wpadnie na pomysł, żeby poniższe wizualizacje wprowadzić do miejskiego życia.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Pokolorowany budynek w Berlinie Pokolorowany budynek w Berlinie Pokolorowany budynek w Berlinie Pokolorowany budynek w Berlinie Pokolorowany budynek w Berlinie Pokolorowany budynek w Berlinie Pokolorowany budynek w Berlinie

Więcej prac Paula Eis znajdziecie na jego Instagramie.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News