Categories: muzykawydarzenia

Żywa legenda muzyki elektronicznej, autor hymnów Mayday i Love Parade. Westbam zagra w Iskrze!

Fanom muzyki elektronicznej nie trzeba go przedstawiać, bo nie wypada go nie znać. Maximilian Lenz, czyli Westbam już 8 lutego zagra w warszawskim klubie Iskra Pole Mokotowskie!

Jeśli jednak do tej pory żyliście w jaskini i nie wiecie o kim mowa, Westbam to niemiecki DJ i producent, jedna z barwniejszych osobowości międzynarodowej sceny muzycznej. To właśnie on od 1983 roku kształtuje scenę techno, a na jego muzyce wychowało się wiele pokoleń!

Westbam razem z Dr. Motte co roku wydawali także single, które były hymnami imprez Mayday i Love Parade, zrzeszających fanów muzyki elektronicznej na całym świecie. Kto nie zna takich kawałków, jak Agharta, Hard Times, czy Beatbox rocker, ten jak najszybciej musi nadrobić zaległości!

Koncert w Iskrze będzie pierwszym występem Westbama od momentu wydania nowego albumu, na którym usłyszycie między innymi Drake’a, Busta Rhymes, Tyler the Creator, czy Kendricka Lamara.

Westbam zagra w klubie Iskra już 8 lutego, a towarzyszyć mu będą Cherry a.k.a Breakntune, I Say Mikey, BØGUTA Ø2, Dju:Bass oraz Crow & Boy. Wydarzenie to otworzy cykl imprez muzycznych: Ręce, które techno.

Bilety są dostępne tutaj, a dodatkowo śledźcie na bieżąco wydarzenie na Facebooku.

Komentarze
3,3/5 - (3 votes)
Klarysa Marczak

Recent Posts

D23 Expo – Disney ogłasza premiery na najbliższe lata

Od 9 do 11 września 2022 roku w Anaheim Convention Center trwało D23 Expo –…

22 godziny ago

Babylon – nowy film z Margot Robbie i Bradem Pittem

Paramount Pictures uchyliło rąbka tajemnicy i udostępniło pierwsze spojrzenie na Babylon, jeden z najbardziej oczekiwanych…

2 dni ago

Targi Rzeczy Ładnych we Wrocławiu już w październiku!

Targi Rzeczy Ładnych zawitają także do Wrocławia. II edycja TRŁ WROCŁAW! już 1-2 października w…

3 dni ago

Sky High Farm Workwear i Balenciaga w charytatywnej kolaboracji

Balenciaga, znana z niejednokrotnie kontrowersyjnych kolekcji, a także licznych kolaboracji wychodzących poza ramy mody, przedstawia…

3 dni ago

Google Maps pokazuje najbardziej ekologiczne trasy podróży

Użytkownicy map Google w większości Europy mogą wybrać w aplikacji opcję rekomendacji dotyczących najbardziej przyjaznej…

4 dni ago

Supreme x Nike ACG na jesień 2022

Po kolaboracjach z Nike, SB Blazer Mid i Pope.L, Supreme przygotowuje oczekiwane połączenie z Nike…

5 dni ago