Żywa legenda muzyki elektronicznej, autor hymnów Mayday i Love Parade. Westbam zagra w Iskrze!

Mężczyzna stojący na balkonie

Fanom muzyki elektronicznej nie trzeba go przedstawiać, bo nie wypada go nie znać. Maximilian Lenz, czyli Westbam już 8 lutego zagra w warszawskim klubie Iskra Pole Mokotowskie!

Jeśli jednak do tej pory żyliście w jaskini i nie wiecie o kim mowa, Westbam to niemiecki DJ i producent, jedna z barwniejszych osobowości międzynarodowej sceny muzycznej. To właśnie on od 1983 roku kształtuje scenę techno, a na jego muzyce wychowało się wiele pokoleń!

https://www.youtube.com/watch?v=vDHFuRUjLE0

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Westbam razem z Dr. Motte co roku wydawali także single, które były hymnami imprez Mayday i Love Parade, zrzeszających fanów muzyki elektronicznej na całym świecie. Kto nie zna takich kawałków, jak Agharta, Hard Times, czy Beatbox rocker, ten jak najszybciej musi nadrobić zaległości!

https://www.instagram.com/p/BsgQ9Pfn_id/

Koncert w Iskrze będzie pierwszym występem Westbama od momentu wydania nowego albumu, na którym usłyszycie między innymi Drake’a, Busta Rhymes, Tyler the Creator, czy Kendricka Lamara.

Westbam zagra w klubie Iskra już 8 lutego, a towarzyszyć mu będą Cherry a.k.a Breakntune, I Say Mikey, BØGUTA Ø2, Dju:Bass oraz Crow & Boy. Wydarzenie to otworzy cykl imprez muzycznych: Ręce, które techno.

Bilety są dostępne tutaj, a dodatkowo śledźcie na bieżąco wydarzenie na Facebooku.

3,3/5 - (3 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News