Życie, wszechświat i przypadki: Swiernalis i „Pergamin”

Pergamin to najnowszy singiel Swiernalisa, który zapowiada nowe wydawnictwo, planowane na jesień 2018. Do singla powstał także klip, który możecie oglądać poniżej. Teledysk powstał w Warszawie, w reżyserii utalentowanego Macieja Dydyńskiego oraz z misterną scenografią Joanny Martyniuk. Obraz pokazuje fantastyczną wizję świata, gdzie na poły mityczne królestwo, niemożliwe w przeszłości ani w przyszłości, zostaje zaburzone i kruchość, łatwopalność pergaminu zostaje zachwiana przez namiętność, pożądanie i zuchwałe emocje.

Pergamin to utwór, który rozpoczyna nowy etap w działalności muzycznej Swiernalisa. Po melancholijnej i mrocznej Draumie, która pozwoliła Swiernalisowi rozliczyć się z przeszłością, Pergamin zapowiada drugi album, w którym forma ewoluuje wraz z treścią, a pulsująca elektronika podbija żywe emocje w warstwie lirycznej.

PERGAMIN – to mój nowy utwór, zapowiadający całkowicie nowy materiał. Pergamin jest to piosenka o pożądaniu, o konfrontacji energii posiadanej przez ludzi. O wędrówce człowieka przez życie, Wszechświat i przypadki. O doświadczaniu kosmosu zdarzeń, które rządzą życiem ludzi.

 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News