Życie powinno być naszą najlepszą imprezą. The Dumplings stworzyli singiel dla Fundacji Rak’n’Roll.

Okładka singla zespołu The Dumplings

Utwór stworzony dla Fundacji Rak’n’Roll opowiada o ludziach pijanych życiem, którzy silniej czują jego smak.

Fundacja Rak’n’Roll działa od 2009 roku. Powstała z inicjatywy Magdy Prokopowicz, która po swoich doświadczeniach z chorobą onkologiczną chciała pomóc innym kobietom w podobnej sytuacji.

Od początku celem fundacji było stworzenie nowej jakości w sposobie mówienia o raku, przełamywanie tabu związanego z tą chorobą, a także poprawa jakości życia chorych. Działania fundacji mają inspirować do pozytywnego myślenia, dostarczać przydatnych rozwiązań, a także zmieniać wizerunek choroby w szerszej świadomości społecznej.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Wczoraj odbyła się premiera teledysku nowego singla zespołu The Dumplings — Dla Nas KRS 0000 338 803. Projekt powstał w ramach kampanii zachęcającej do przekazywania 1% podatku na Fundację Rak’n’Roll. Reżyserem nowego teledysku jest Olga Bołądź, która debiutuje w tej roli.

Utwór inspirowany jest doświadczeniami osób, które przeszły przez raka. Dzisiaj mówią o sobie, że są pijani życiem. Bohaterowie teledysku – Marta, Weronika, Kasia, Wioletta i Artur silniej czują jego smak. Takich historii jest więcej. Rak’n’Roll, dzięki 1% podatku, pomaga je pisać, inspirując do celebrowania życia w chorobie i po powrocie do zdrowia.

Dla nich wszystko jest sceną do tańca – mówi Justyna. Premiera piosenki miała miejsce na warszawskim koncercie trasy promującej naszą najnowszą płytę „Raj”. Po reakcjach sądzimy, że się spodobała! – dodaje Kuba.

Teledysk do utworu wyreżyserowała debiutująca w tej roli aktorka Olga Bołądź: Cieszę się z tej współpracy. Często zapominamy, że dla każdego z nas najlepszą imprezą powinno być życie. Dobrze sobie o tymczasem przypomnieć. Dla mnie ten projekt jest ważny również dlatego, że swoje pierwsze kroki w aktorstwie stawiałam, będąc pod opieką agencji aktorskiej Moniki Kaczmarek i Magdy Prokopowicz, założycielki Fundacji. Teraz gdy jestem na początku drogi po drugiej stronie kamery, Magda znów jest w pewien sposób ze mną.

Bohaterowie teledysku do piosenki Dla Nas KRS 0000 338 803 inspirują do działania i udowadniają, że z rakiem można żyć, przez raka można przejść.

Weronika wraz z początkiem roku rozpoczęła swoją wielką podróż po Koronę Ziemi, Artur przebiegł maraton i szykuje się do kolejnych wyzwań biegowych, a Marta nie tylko w 2018 roku weszła na Kazbek, ale również kilka miesięcy później wzięła udział w treningu biegów górskich TatraRunning! Dla Kasi obdarzonej niesamowitym głosem udział w teledysku był spełnieniem marzeń. Z kolei Wiola o swoim doświadczeniu mówi, że gdy wydawało się, że wszystko się kończy, życie zaskoczyło ją stawiając na drodze wielką miłość i szczęście.

Działania fundacji można wesprzeć przekazując 1% podatku – KRS 0000 338 803, wpłatami na konto: Fundacja Rak’n’Roll Wygraj Życie 73 1140 2017 0000 4502 1050 9042 lub wspierając projekty – więcej informacji na stronie www.raknroll.pl.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News