ŻYCIE ALEXA

Kim jest Alex? Jaką tajemnicę kryje ten intrygujący architekt? Wejdź w jego umysł i świat. Stań się częścią niezwykłej historii komiksu i zacznij wpływać na otaczającą Cię rzeczywistość jako członek Podziemnego Klubu Alexa. Przyłącz się do interaktywnej zabawy sygnowanej kultową marką szwedzką.

 

Życie_Alexa_komiks

 

Jak dołączyć do zabawy? Polub profil marki ABSOLUT Polska na Facebook’u i dołącz do specjalnej aplikacji, dostępnej również bezpośrednio na stronie www.zyciealexa.pl! Następnie wybierz jaką postacią chcesz zostać i udostępnij swoje zdjęcie. Dołącz do zabawy i stań się częścią komiksowej rzeczywistości!

iko 

Harmonogram akcji:

Zgłoszenia do najbliższego castingu: od 21.07, 12:00 do 25.07, godz. 11:59 .
Wybór Zwycięzcy drugiego castingu: 25.07.
Kolejne zgłoszenia do castingu: od 28.07, 12:00 do 01.08., godz. 11:59
Wybór Zwycięzcy trzeciego castingu: 01.08.
Zgłoszenia do ostatniego castingu: od 04.08, 12:00 do 08.08., godz. 11:59
Wybór Zwycięzcy czwartego castingu: 08.08.

 

Twórcami komiksu „Życie Alexa – czas na absolutne zmiany” są polscy przedstawiciele środowiska komiksowego. Bartek Sztybor – scenarzysta zarówno komiksowy, serialowy, jak i filmowy. Wielokrotny laureat konkursu na krótką formę na Międzynarodowym Festiwalu Komiksu w Łodzi. Twórca wielu albumów komiksowych m.in. „Szanowany“ oraz „It’s Not About That“. Za rysunek odpowiada Marek Oleksicki – absolwent warszawskiej ASP, rysownik, autor „Odmieńca”. Współpracuje z amerykańskimi wydawnictwami Image Comics, Top Cow, Boom! Studios.

 

 

 

Facebook: www.facebook.com/ABSOLUTPolska

Strona marki: www.absolutwodka.pl

Strona aplikacji: www.zyciealexa.pl

 

(na podstawie materiałów prasowych)

 

 

 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News