Czy zwariujemy na punkcie neonowych włosów?

Trzy dziewczyny z neonowymi włosami

W dziedzinie upiększania włosów przeszliśmy przez wiele faz. Była moda na różnego rodzaju pasemka, ombre czy farbowanie włosów na siwo. Teraz internet serwuje nam nowy pomysł — włosy święcące się w ciemności. Czy nowy, rodzący się dopiero trend okaże się hitem czy raczej kitem?

Guy Tang, znany amerykański stylista fryzur, pochwalił się ostatnio światu swoim nowym pomysłem, które zamieni wasze życie w jedną wielką imprezę. W filmiku zamieszczonym przez Guya na YouTubie wszystko wygląda bardzo prosto: najpierw rozjaśnia modelce włosy, a następnie nakłada półtrwałą neonową farbę  i to właściwie wszystko.

Na instagramowym profilu stylisty możecie znaleźć jeszcze więcej zdjęć przedstawiających neonowe, świecące się włosy. Efekt jest faktycznie miażdżący, ale pewnie stanie się bardziej trendem od imprezy do imprezy niż codziennym stylem. Chociaż jak wiemy, niezbadane są wyroki internetu.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Tekst: Klarysa Marczak

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News