„Zrozumieć Starość”: wzruszająca akcja społeczna o doświadczeniu starości

Mając 20+ lat nie myślimy zbyt często o starości. Żyjemy tym, co tu i teraz. A co będzie za 40 lat? Tego dowiecie się z kampanii społecznej Zrozumieć Starość.

Zrozumieć Starość to niezwykła akcja społeczna, która ma pomóc w zrozumieniu starości, ograniczeń i chorób związanych z wiekiem. To także niezwykła szansa dla młodych ludzi, aby zbliżyć się do swoich dziadków, rodziców lub mijanego na ulicy starszego Pana, który dzień po dniu sprzedaje przepiękne bukiety świeżych kwiatów.

Celem akcji jest uwrażliwienie i otwarcie młodych ludzi (oraz tak naprawdę całego społeczeństwa) na potrzeby seniorów, ukazanie i wyjaśnienie ich fizycznych i psychicznych ograniczeń, na zrozumienie starości. Akcja pozwoli uświadomić młodym co każdego dnia przeżywa i jak żyje osoba starsza. Dzięki temu i pewnej refleksji będziemy mogli inaczej spojrzeć na starość, inaczej zachowywać się w tramwajach, sklepach czy po prostu widując starszych sąsiadów na wspólnej klatce schodowej.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Akcję promuje wzruszający spot Zrozumieć Starość, który możecie obejrzeć powyżej oraz hasztag #zrozumiecstarosc.

Więcej szczegółów na temat akcji oraz rozmaitych porad dotyczących opieki nad osobami starszymi na stronie projektu: http://www.zrozumiecstarosc.pl

Kobieta na bujanym fotelu

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News