Została otwarta wystawa filmu „Wyspa Psów” Wesa Andersona

4 psy i człowiek na drewnianym tle

Ruszyła wystawa oryginalnych setów i szczeniaków z poklatkowej animacji, Wyspa Psów Wesa Andersona. Od 23 marca do 5 kwietnia możecie ją zobaczyć w The Store na Strand w centralnym Londynie.

Wystawa została zorganizowana dzięki pomocy Fox Searchlight Picture, a w dodatku możecie ją zobaczyć zupełnie za darmo. W środku będziecie mogli nie tylko zajrzeć do odtworzonych pomieszczeń japońskich barów, które także pojawiły się w animacji, ale także zjeść tam ramen i wypić drinki serwowane przez szefa Akirę Shimizu w czwartki i piątki.

Film został nakręcony głównie we wschodnim Londynie, a na wystawie pojawi się 17 szczegółowo zrekonstruowanych miejsc. W tle będziecie mogli także usłyszeć oryginalną ścieżkę dźwiękową, która jeszcze bardziej pomoże wam zanurzyć się w świecie Wyspy Psów.

Zobacz także: Nowy film Wesa Andersona coraz bliżej: kolejny zwiastun „Wyspy Psów”

Wyspa Psów jest już drugim podejściem Wesa Andersona do animacji. Historia osadzona w niedalekiej przyszłości, w japońskim, fikcyjnym miasteczku Megasaki, opowiada o skorumpowanym burmistrzu, który wyrzuca znienawidzone przez siebie psy na Wyspę Śmieci. Na ratunek swojego czworonoga, Spotsa, rusza sam bratanek rządzącego. Tych, którzy pojawią się w centralnym Londynie, czeka prawdziwa, wizualna uczta.

Wystawa Wyspa Psów będzie otwarta do 5 kwietnia w The Store na The Strand 180 (11:00 – 19:00 od soboty do środy i 11:00 – 22:00 od czwartku do piątku)

wp1 Została otwarta wystawa filmu „Wyspa Psów" Wesa Andersona wp Została otwarta wystawa filmu „Wyspa Psów" Wesa Andersona

wp6 Została otwarta wystawa filmu „Wyspa Psów" Wesa Andersona wp5 Została otwarta wystawa filmu „Wyspa Psów" Wesa Andersona wp4 Została otwarta wystawa filmu „Wyspa Psów" Wesa Andersona wp3 Została otwarta wystawa filmu „Wyspa Psów" Wesa Andersona wp2 Została otwarta wystawa filmu „Wyspa Psów" Wesa Andersona

Tekst: Mateusz Sidorek

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News