Jak zostać żoną milionera?

Kobieta w różowej sukience i mężczyzna w garniturze

Jeśli jednym z Twoich noworocznych postanowień jest poślubienie milionera, przeczytaj ten tekst. Oto 7 cech, które powinna mieć kandydatka na żonę mężczyzny z wyższych sfer. Pamiętacie film z How to marry a millionaire? z Marylin Monroe?

  1. Inteligencja

MarilynMonroe czyta książkę do góry nogami, obok siedzi mężczyzna

Znajomość języków obcych, obycie w świecie sztuki (literatura, malarstwo, teatr, etc.) sprawią, że będziesz ciekawą towarzyszką do rozmów. Związek opiera się na rozmowie, a nie ma lepszego tematu niż sztuka i to powiedzmy… po francusku. Ucz się!

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

2. Przedsiębiorczość

Marilyn Monroe w eleganckiej sukni trzyma czajnik i filiżankę

Nawet jeśli wydaje Ci się, że to nic takiego, że wolisz sama sobie malować paznokcie, niż płacić za to innym – doceń siebie. To świadczy o Twojej przedsiębiorczości. Zapewne jesteś jeszcze młoda, ale kiedyś ta cecha na pewno ewoluuje i zmienisz pole rażenia, którym będzie np. świat biznesu. Przedsiębiorczy facet szuka przedsiębiorczej dziewczyny.

3. Odwaga

Jedna dziewczyna je kanapkę, druga poprawia okulary. Obie wpatrują się w coś przed sobą.

Nie bój się podejmować nowych wyzwań w życiu, żyj pełnią. Bierz na siebie rolę przywódcy grupy i ponoś odpowiedzialność, gdy jest taka potrzeba. Odwagi można się bardzo łatwo nauczyć. Odwagi!

4. Determinacja

Kobieta w eleganckiej sukni lezy na kanapie z drinkiem w ręku

Nie ma nic lepszego niż determinacja w dążeniu do własnych celów. Oczywiście należy robić to zgodnie z sumieniem. Żadnych trupów w szafie, które stanęły Ci na drodze. Wizja, plan, realizacja, cel! Milionerów to pociąga.

  1. Poczucie humoru

Grupa 6 osób siedzi przy barze i się śmieje

Świat ludzi biznesu często wiąże się z nudnymi, przeciągającymi spotkaniami. Bądź kobietą, która rozśmieszy swojego milionera uroczym uosobieniem. Bądź odskocznią od uwiązanych krawatami jego partnerów biznesowych w przyciasnych marynarkach. Bądź kolorowym ptakiem w jego świecie. Masz duże pole do popisu.

  1. Wygląd

3 dziewczyny poprawiają makijaż

Wygląd jest ważny. Żona milionera musi być atrakcyjniejsza niż kolumny z cenami akcji na giełdach, które tak skrupulatnie czyta, psując sobie wzrok. Nie musisz mieć figury modelki, ale dbaj o siebie i uprawiaj sport. Ładnie się ubieraj. Brylanty i diamenty od Niego załatwią sprawę. Pamiętaj! Diamonds are a girl’s best friends!

  1. Pewność siebie

Modleka w czerwonym kostiumie kąpielowym potyka się

Na początku będzie Ci trudno wdrożyć się w świat pięknych i bogatych, ale spokojnie – dasz sobie radę. W końcu (może trudno w to uwierzyć, ale) milioner to tylko człowiek. Nie jesteś gorsza od niego. Oto rada: jeśli czegoś nie umiesz – zagraj to!

Gotowa? No to teraz możesz ruszać na łowy!

Czytaj także: Dlaczego coraz częściej wybieramy życie w pojedynkę?

3 dziewczyny usmiechają sie

P.S. Każda dziewczyna może zrobić z mężczyzny milionera… pod warunkiem, że jest miliarderem!

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News