Zorganizuj imprezę i przejdź do historii!

Dwóch mężczyzn, jeden ubrany na czarno w czapce z daszkiem, drugi w czerwonej koszuli w kratę, kapeluszu i okularach

Wiesz jak powinna wyglądać idealna impreza? Masz głowę pełną pomysłów? Lubisz wyzwania? Jeśli na wszystkie te pytania twoja odpowiedź brzmi: „tak”, przed Tobą niesamowita okazja: Projekt Klub. Masz szansę zostać szefem klubu jednego z najlepszych lokali w Polsce, zrealizować imprezę według własnego pomysłu i otrzymać pensję w wysokości 5 tys. złotych. Jak to zrobić?

Jeśli czujesz, że najlepszą imprezę, na jakiej będziesz, zorganizujesz właśnie Ty, nie masz się nad czym zastanawiać. Jedyne co musisz zrobić, żeby przejść do historii, to nagrać materiał wideo ze swoim pomysłem na imprezę marzeń, zamieścić go na stronie www.projektklub.pl i przekonać nim jury, że masz rację. Udowodnij, że wybierzesz muzykę, przy której ludzie pogubią buty, stworzysz wnętrze jakiego świat nie widział, a dress code, który wymyślisz, zapisze się w historii mody. Nie ograniczaj się. To ten moment, gdy Twoja kreatywność może pracować na najwyższych obrotach!

Trwający od 15 sierpnia „Projekt Klub 2” to już druga edycja konkursu, w którym każda osoba powyżej 18.r.ż. może na tydzień objąć stery w jednym z najbardziej topowych lokali w czterech miastach Polski: Chilli w Olsztynie, Prozak 2.0 w Krakowie, Stars w Toruniu i Baubar we Wrocławiu. Każdy ze zwycięzców otrzyma 5 tys. złotych netto i przez 6 dni będzie przygotowywał lokal do imprezy wedle własnego, oryginalnego pomysłu.

Nad wszystkim czuwać będą ambasadorzy marki: Tomson, wokalista zespołu Afromental i trener programu „The Voice of Poland”, oraz Krzysztof Jankowski „JANKES”, prezenter radia ESKA, który do projektu dołączył w tym roku. Obaj nie tylko wejdą w skład jury, ale również wesprą zwycięzców w organizacji całego przedsięwzięcia. Nieprzewidywalny i energetyczny duet ambasadorów jest gwarancją, że jak zapowiada JANKES: „będzie się działo!”.

Swoje zgłoszenia uczestnicy mogą przesyłać do 4 września na stronie internetowej www.projektklub.pl. Listę 10 najlepszych pomysłów przesłanych przez uczestników „Projektu Klub 2” wyłoni jury, w którego skład wejdą także ambasadorzy konkursu. Dwójkę zwycięzców, którzy będą mogli zrealizować swój pomysł, w głosowaniu wybiorą internauci. Kolejną dwójkę wskażą Tomson i Jankes.

Szykuje się gorąca końcówka lata!

 

Komentarze

Zapisz się do Newslettera