Żoli Market

Ta cykliczna impreza to kameralna atmosfera z ideą SLOW LIFE na czele, tzn. pozwólmy płynąć czasowi i świadomie decydujmy co i jak chcemy robić. 
Organizatorzy zadbają o treści niedzielnego popołudnia, a wy wedle wspomnianej idei sami wybierzecie dla siebie najlepsze aktywności . 
 
1
 
Wyjdź z domu na spacer, przyjdź, wypij dobrą kawę lub zdrowy sok, porozglądaj się za ładną rzeczą do szafy lub do domu, popatrz w niebo i kontempluj “tu i teraz”, a jeszcze przy okazji naucz się czegoś albo stwórz coś sam albo z bliskimi podczas warsztatów, a wszystko to pod hasłem “świadomie, na spokojnie, bez narzuconych ram”.
 
13
 
Na ŻOLI Market znajdziecie:
  • STREFA PROJEKTANTÓW ubrań i dodatków – coraz popularniejsze jest kupowanie ubrań i dodatków pośród rodzimych marek polskich projektantów, wśród których mamy zdolnych projektantów, po wszelakich profesjonalnych szkołach projektowania i ubioru, ale także domorosłe talenty. 
  • Dalej przeniesiemy się do STREFY HAND MADE, która niejako łączy się z ww., ponieważ projektant, czy twórca hand made są bliźniaczymi określeniami. Jednak w tej części idziemy już w kierunku bardziej manualnym, tj. biżuteria, ceramika, zabawki itp. To świat koralików, “szczególików”, małych elementów, ale też wielkich pomysłów. 
  • STREFA FLEA MARKET to nic innego, jak znany i lubiany pchli targ, na którym możecie znaleźć wszelkiej maści skarby, od książek, przez winyle, aż do antyków. Ta strefa jest otwarta i każdy Kupiec może stać się Klientem i odwrotnie, więc jeśli w domu jest coś wartego odkurzenia i pchnięcia dalej w świat, to nie ma co się zastanawiać.
  • STREFA WARSZTATOWA, otwarta na wszelkie współprace i kooperacje, jest strefą, w której odbywają się warsztaty, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Od szycia maskotek, poprzez mini warsztaty kulinarne, aż do kursów malarskich i porad w zakresie metamorfozy własnego wyglądu  lub stylistyki wnętrz.
  • STREFA ODPOCZYNKU, cała pozostała przestrzeń lokalu lub/i ogródka, w którym stacjonujemy, możemy tam skosztować specjalności lokalu, poczytać książkę lub czasopismo, zawsze znajdzie się też kawałek dla naszych pociech, chętnie zorganizujemy jakieś zabawy lub czytanie bajek.
Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News