Żoli Market

Ta cykliczna impreza to kameralna atmosfera z ideą SLOW LIFE na czele, tzn. pozwólmy płynąć czasowi i świadomie decydujmy co i jak chcemy robić. 
Organizatorzy zadbają o treści niedzielnego popołudnia, a wy wedle wspomnianej idei sami wybierzecie dla siebie najlepsze aktywności . 
 
1
 
Wyjdź z domu na spacer, przyjdź, wypij dobrą kawę lub zdrowy sok, porozglądaj się za ładną rzeczą do szafy lub do domu, popatrz w niebo i kontempluj „tu i teraz”, a jeszcze przy okazji naucz się czegoś albo stwórz coś sam albo z bliskimi podczas warsztatów, a wszystko to pod hasłem „świadomie, na spokojnie, bez narzuconych ram”.
 
13
 
Na ŻOLI Market znajdziecie:
  • STREFA PROJEKTANTÓW ubrań i dodatków – coraz popularniejsze jest kupowanie ubrań i dodatków pośród rodzimych marek polskich projektantów, wśród których mamy zdolnych projektantów, po wszelakich profesjonalnych szkołach projektowania i ubioru, ale także domorosłe talenty. 
  • Dalej przeniesiemy się do STREFY HAND MADE, która niejako łączy się z ww., ponieważ projektant, czy twórca hand made są bliźniaczymi określeniami. Jednak w tej części idziemy już w kierunku bardziej manualnym, tj. biżuteria, ceramika, zabawki itp. To świat koralików, „szczególików”, małych elementów, ale też wielkich pomysłów. 
  • STREFA FLEA MARKET to nic innego, jak znany i lubiany pchli targ, na którym możecie znaleźć wszelkiej maści skarby, od książek, przez winyle, aż do antyków. Ta strefa jest otwarta i każdy Kupiec może stać się Klientem i odwrotnie, więc jeśli w domu jest coś wartego odkurzenia i pchnięcia dalej w świat, to nie ma co się zastanawiać.
  • STREFA WARSZTATOWA, otwarta na wszelkie współprace i kooperacje, jest strefą, w której odbywają się warsztaty, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Od szycia maskotek, poprzez mini warsztaty kulinarne, aż do kursów malarskich i porad w zakresie metamorfozy własnego wyglądu  lub stylistyki wnętrz.
  • STREFA ODPOCZYNKU, cała pozostała przestrzeń lokalu lub/i ogródka, w którym stacjonujemy, możemy tam skosztować specjalności lokalu, poczytać książkę lub czasopismo, zawsze znajdzie się też kawałek dla naszych pociech, chętnie zorganizujemy jakieś zabawy lub czytanie bajek.
Komentarze
Rate this post