„Kto zobaczy” – klimatyczny singiel The Dumplings

Młody, łysy chłopak stojący obok dziewczyny z kręconymi włosami

The Dumplings zdecydowanie lubią rozpieszczać swoich fanów! Po krótkiej przerwie polski duet powraca na scenę i publikuje w sieci singiel, który znajdzie się na specjalnej edycji ostatniej płyty zespołu.

Najnowszy singiel The Dumplings stanowi zapowiedź krążka „Sea You Later”, który w odświeżonej oprawie graficznej ponownie powraca na sklepowe półki. Oprócz 11 utworów, które każdy fan zapewne zna już na pamięć, na płycie znajdzie się dodatkowo aż sześć zupełnie nowych nagrań. Premierowa piosenka Kuby i Justyny spaja w całość wszystkie niepublikowane dotąd produkcje i jak sami mówią, jest szczera do bólu.

„Kto zobaczy” to klimatyczny singiel, który w perfekcyjny sposób łączy nowy materiał i jesienną trasę koncertową, w którą zespół wyrusza już w październiku. Jesteście ciekawi czy The Dumplings w dalszym ciągu trzymają poziom? Przekonajcie się sami. My z pewnością chcemy usłyszeć ich znowu na żywo.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Tekst: Olga Retko

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News