Zobaczcie, jak wygląda Zanco: najmniejszy telefon na świecie

Najmniejszy telefon na świecie

Podobno rozmiar nie ma znaczenia. Chyba że Wasz telefon jest na tyle duży, że nie mieści się Wam w kieszeni, wtedy wkraczacie we frustrującą część Waszej egzystencji. Zerknijmy w takim razie, co słychać w skrajnej części technologicznej rzeczywistości.

W rzeczywistości, gdzie smartfony są coraz większe i większe, na przekór temu trendowi wyszła firma Zanco, tworząc najmniejszy telefon, jaki możecie sobie wyobrazić.

Jesteśmy dumni, że udało nam się stworzyć najmniejszy telefon na świecie, który jest w pełni funkcjonalny – jest tak mały, że trudno uwierzyć w jego realność. Idealny prezent dla każdego gadżetowego maniaka. Zmieści się wszędzie, nawet w najmniejszej torebce – mówi ekipa Zanco.

Czytaj także: 5 najlepszych aplikacji do edycji zdjęć

Dziewczyna wkładająca telefon za pasek od spodni do biegania

Zanco tiny t1 działa tak, jak działały wszystkie telefony przed erą smartfonów. W pamięci wewnętrznej zmieści do 300 numerów, a bateria wytrzyma 3 pełne dni (może nie jest to wynik godny podziwu, ale przy obecnych bateriach i tak zasługuje na miniaturowe wow)

Nie wiemy trochę, czy na pewno obietnica o tym, że już nigdy nie zgubicie swojego telefonu, jest na pewno słuszna – wyobraźcie sobie poszukiwania tego maleństwa w torebce pełnej różnych przydajek. Nie zmienia to jednak faktu, że projekt jest godny podziwu, a więcej na jego temat możecie przeczytać na Kickstarterze.

Najmniejszy telefon świata na ręku Wymiary najmniejszego na świecie telefonu Najmniejszy telefon świata leżący na dłoni

Komentarze
Podaj dalej

Zapisz się do Newslettera