Zobaczcie, jak wygląda Zanco: najmniejszy telefon na świecie

Najmniejszy telefon na świecie

Podobno rozmiar nie ma znaczenia. Chyba że Wasz telefon jest na tyle duży, że nie mieści się Wam w kieszeni, wtedy wkraczacie we frustrującą część Waszej egzystencji. Zerknijmy w takim razie, co słychać w skrajnej części technologicznej rzeczywistości.

W rzeczywistości, gdzie smartfony są coraz większe i większe, na przekór temu trendowi wyszła firma Zanco, tworząc najmniejszy telefon, jaki możecie sobie wyobrazić.

Jesteśmy dumni, że udało nam się stworzyć najmniejszy telefon na świecie, który jest w pełni funkcjonalny – jest tak mały, że trudno uwierzyć w jego realność. Idealny prezent dla każdego gadżetowego maniaka. Zmieści się wszędzie, nawet w najmniejszej torebce – mówi ekipa Zanco.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Czytaj także: 5 najlepszych aplikacji do edycji zdjęć

Dziewczyna wkładająca telefon za pasek od spodni do biegania

Zanco tiny t1 działa tak, jak działały wszystkie telefony przed erą smartfonów. W pamięci wewnętrznej zmieści do 300 numerów, a bateria wytrzyma 3 pełne dni (może nie jest to wynik godny podziwu, ale przy obecnych bateriach i tak zasługuje na miniaturowe wow)

Nie wiemy trochę, czy na pewno obietnica o tym, że już nigdy nie zgubicie swojego telefonu, jest na pewno słuszna – wyobraźcie sobie poszukiwania tego maleństwa w torebce pełnej różnych przydajek. Nie zmienia to jednak faktu, że projekt jest godny podziwu, a więcej na jego temat możecie przeczytać na Kickstarterze.

Najmniejszy telefon świata na ręku Wymiary najmniejszego na świecie telefonu Najmniejszy telefon świata leżący na dłoni

4/5 - (5 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News