Zobaczcie kadry pokazujące jak wygląda samotność w Moskwie

Dziewczyna jadąca z chłopakiem na motorze z papierosem w dłoni

Moskwa jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych punktów na mapie Rosji, to miasto wielu możliwości, olbrzymich kontrastów, niekończących się korków, ale także – samotności.

Tak swoją opowieść o samotności w Moskwie zaczyna fotograf Michael V. I ma rację, a w nieco już oklepanym stwierdzeniu, że najbardziej samotnym jest się wśród ludzi, kryje się jakaś prawda.

Im więcej ludzi masz dookoła siebie, tym trudniej zbliżyć się do kogoś i mu zaufać. A nawet jeśli zyskasz kilkoro przyjaciół, w pewnym momencie i tak poczujesz samotność na własnej skórze. Strach przed odrzuceniem, czy zdradą pokonuje inne emocje. Szukanie własnej strefy komfortu stało się priorytetem. Ludzi trzymamy na dystans, żeby nas nie zranili – mówi fotograf.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Seria moskiewskich kadrów ma być manifestem dla tych wszystkich myśli i uczuć, pojawiających się pod postacią neonowej nocy wędrującej ulicami Moskwy. A co do samej samotności – przyznacie, jest w niej coś kuszącego. Dlatego czerpmy z niej jak najwięcej, inspirujmy się nią, a koniec końców wynurzymy się z niej z większym zrozumieniem zarówno do świata, jak i nas samych.

Czytaj także: Dlaczego coraz częściej wybieramy życie w pojedynkę?

3 7 Zobaczcie kadry pokazujące jak wygląda samotność w Moskwie 2 6 Zobaczcie kadry pokazujące jak wygląda samotność w Moskwie 8 4 Zobaczcie kadry pokazujące jak wygląda samotność w Moskwie 1 6 Zobaczcie kadry pokazujące jak wygląda samotność w Moskwie 0 3 Zobaczcie kadry pokazujące jak wygląda samotność w Moskwie 4 5 Zobaczcie kadry pokazujące jak wygląda samotność w Moskwie 12 2 Zobaczcie kadry pokazujące jak wygląda samotność w Moskwie 15 1 Zobaczcie kadry pokazujące jak wygląda samotność w Moskwie 16 1 Zobaczcie kadry pokazujące jak wygląda samotność w Moskwie 17 1 Zobaczcie kadry pokazujące jak wygląda samotność w Moskwie 20 Zobaczcie kadry pokazujące jak wygląda samotność w Moskwie 9 4 Zobaczcie kadry pokazujące jak wygląda samotność w Moskwie 7 4 Zobaczcie kadry pokazujące jak wygląda samotność w Moskwie 6 6 Zobaczcie kadry pokazujące jak wygląda samotność w Moskwie

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News