Znamy datę premiery nowego albumu Bisza i producenta krążka!

Dwóch mężczyzn, jeden w czapce i dżinsowej kurtce, drugi w bluzie

Ostatni samodzielny album Bisza ukazał się cztery lata temu i już od dobrych kilku miesięcy było wiadomo, że w najbliższym czasie możemy spodziewać się nowego krążka. Teraz zagadka została rozwiązana. Polski raper ujawnił nie tylko datę premiery, ale również zdradził tożsamość producenta, który w całości odpowiada za brzmienie „Wilczego humoru”.

O kim mowa? Bisz do współpracy zaprosił Radosława „Radexa” Łukasiewicza, który szerszej publiczności znany jest jako lider zespołu Pustki. Łukasiewicz pomagał w pracy nad albumem Arturowi Rojkowi, Monice Brodce, a teraz okazał się artystyczną i bratnią duszą Bisza. Raper, swoją najnowszą płytą, chce jeszcze bardziej się otworzyć i przełamać wszelkie rapowe stereotypy.

Album Wilczy humor na sklepowych półkach ukaże się już 7 października, ale jeśli jesteście niecierpliwi, to mamy dla was dobrą wiadomość. Premiera nowego singla i przedsprzedaż płyty rozpocznie się w najbliższy piątek! Jak mówi Radosław Łukasiewicz, estetyka płyty jest okołorapowa, a w Polsce sam producent nie spotkał się jeszcze z podobnym brzmieniem.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Preorder będzie można kupić od 9 września tylko na http://pchamytensyf.pl/

Tekst: Olga Retko

5/5 - (8 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News