Categories: miastoorientuj się

Zmienił swoje imię i nazwisko na „Michael Jackson”. Po obejrzeniu „Leaving Neverland” mężczyzna chce cofnąć tę zmianę

Jeśli jesteś fanem Michaela Jacksona, możesz kolekcjonować jego płyty. Jeśli jesteś superfanem Michaela Jacksona, zmieniasz swoje imię i nazwisko na jego. Proste? Proste.

Problem w tym, że może przyjść dzień, w którym stwierdzisz, że to nie była najlepsza decyzja. Tak było w przypadku Johna Lomasa, 38-latka z Malvern. Kilka lat temu, w 2015 roku postanowił zmienić swoje imię i nazwisko na Michael Jackson. Teraz, po seansie filmu dokumentalnego HBO Leaving Neverland, mężczyzna chciałby cofnąć czas i wrócić do swoich pierwotnych danych osobowych.

O ile cofnąć się w czasie nie można, o tyle zmiana danych na te wcześniejsze, sporo kosztuje. A dokładnie – 120 funtów. Dla mężczyzny pracującego w fabryce jest to dość spora kwota. Ale przecież istnieją strony, na których łatwo można stworzyć akcję crowdfundingową.

Lomas, a może Jackson założył konto na GoFundMe, aby spróbować zebrać pożądaną kwotę i wrócić do swojego imienia i nazwiska. Zbiórka trwa od 10 dni i… nikt nie chce pomóc mężczyźnie w zmianie swojej fanowskiej decyzji.

Dodajmy, że nie była to pierwsza zmiana imienia. W okolicach 1999 roku mężczyzna miał świra na punkcie The Beatles, przez co zmienił swoje imię i nazwisko na Johna Lennona.

W 2011 roku u mężczyzny zdiagnozowano zespół Aspergera, a od początku swojej obsesji na punkcje MJ, Lomas wydał około 1,3 miliona dolarów na wszelkie pamiątki, wycieczki, albumy i inne rzeczy związane ze swoim idolem.

Czytaj również: Londyn broni Michaela Jacksona. Na autobusach pojawiły się banery: fakty nie kłamią, kłamią ludzie

Komentarze
Rate this post
Klarysa Marczak

Recent Posts

Nostalgiczna kolaboracja Palace Skateboards x Calvin Klein

W świecie, w którym amerykański minimalizm zderza się z nowoczesną kulturą skate, współpraca Calvina Kleina…

1 dzień ago

Festiwal Wschód Kultury – Inne Brzmienia już w lipcu w Lublinie

„Inne brzmienia” to kultowy festiwal muzyki, którą trudno skategoryzować. Wszystko to, co nowatorskie i niepowtarzalne,…

3 dni ago

Egonlab – stylowe pokolenie dziadków i babć

Prawdziwa i zupełnie niespodziewana IT couple w wykonaniu osiemdziesięciolatków. Brzmi niewiarygodnie, prawda? Otóż od 2018,…

3 dni ago

Wiosną świat wygląda lepiej – w obiektywie smartfona

Wiosną, kiedy wszystko budzi się do życia – ludzie wyglądają jakoś lepiej, a przyroda wręcz…

3 dni ago

Chodź ze mną do przymierzalni – czyli kim jest brafitterka?

Brafitterka to osoba, która profesjonalnie zajmuje się doborem odpowiedniego do potrzeb biustonosza. To wykwalifikowana w…

5 dni ago

Nietypowy prezent na Dzień Ojca – jaki wybrać?

Jednym z najważniejszych dni w roku jest Dzień Ojca. Specjalnie na tę okazję przygotowywane są…

5 dni ago