Masz zły dzień? Zdrzemnij się w gigantycznych śpiworo-spodniach

Dziewczyna śpiąca w śpiworze, który wygląda jak gigantyczne jeansy

To prawdopodobnie najdziwniejsza, a zarazem najbardziej przytulna rzecz, jaką dzisiaj zobaczycie. Kto stoi za tym wynalazkiem? Naturalnie Japończycy.

Klasyczne śpiwory odchodzą niepamięć. Teraz, cały internet obiegł przedziwny śpiwór, który wygląda jak gigantyczna para jeansów. Oficjalnie, produkt w wolnym tłumaczeniu nazywa się Super-Duży Stworzony z Ciepła i Szczęścia, Futrzasty Śpiwór. I tak, to prawda. Już po samych zdjęciach można stwierdzić, że spanie w tym wynalazku jest niczym unoszenie się na puszystej chmurce.

Jeśli mielibyście ochotę na taką nietypową drzemkę, zerknijcie na stronę sklepu Felissimo. Cena trochę przeraża, ale hej – czy szczęście można przeliczyć na pieniądze? No raczej nie!

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Zobacz także: Biurko do spania

1 4 Masz zły dzień? Zdrzemnij się w gigantycznych śpiworo-spodniach 5 4 Masz zły dzień? Zdrzemnij się w gigantycznych śpiworo-spodniach 3 4 Masz zły dzień? Zdrzemnij się w gigantycznych śpiworo-spodniach

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News