Złamane serca i obietnice, czyli najnowsza kompilacja od Flirtini

Blondynka w bluzce z gorylem na rowerze, w tle polna droga

Duet didżejsko-producencki Flirtini dał się poznać całej Polsce za sprawą organizowanych przez nich imprez i wspieraniu polskiej sceny producenckiej. Teraz Jedynak i Mentos wracają z trzecią częścią projektu „Heartbreaks & Promises” i prezentują singiel promujący najnowsze wydawnictwo, na którym gościnnie udzieliła się Klaudia Szafrańska z duetu XXANAXX.

Flirtini jak nikt inny znają się na muzyce elektronicznej i starają się promować ją na każdy możliwy sposób. Oprócz klasycznych już imprez odbywających się na terenie całej Polski, gdzie możemy usłyszeć produkcje rodzimych jak i zagranicznych producentów bijących rekordy popularności na Soundcloudzie, Jedynak i Mentos organizują występy zagranicznych gwiazd. To właśnie dzięki nim mogliśmy usłyszeć na żywo Kaytrandę, kiedy w Polsce mało kto jeszcze o nim słyszał, Stwo, Sango, czy Hudsona Mohawke.

Jednak same imprezy i koncerty to nie wszystko co producenki duet ma do zaoferowania. Od ponad dwóch lat wspierają polską scenę producencką poprzez projekt „Heartbreaks & Promises”, który jest wydawnictwem na wagę złota. Do współpracy nad krążkami zawsze zapraszani są utalentowani producenci, zarówno ci bardziej popularni jak i tacy, o których mało kto wie. O ile pierwsza część skupiała się głównie na polskich artystach, tak już  na drugiej składance udzielały się międzynarodowe gwiazdy. Teraz, Flirtini postanowili wrócić do korzeni i do studia zaprosili 40 artystów – rodzimych producentów i wokalistów, którzy przez rok ciężko pracowali, aby wypuścić w końcu w świat muzyczne perełki.

Na najnowszej kompilacji opowiadającej o złamanych sercach i obietnicach będziemy mogli usłyszeć między innymi Natalię Nykiel, Izę Lach, Paulinę Przybysz czy Klaudię Szafrańską, która wspólnie z ENZU nagrała singiel promujący „Heartbreaks & Promises Vol. 3”. Kojący kawałek o intrygującym tytule „Ulotne” oraz premierowy teledysk do utworu jest już dostępny w sieci i stanowi świetną zapowiedź tego, co będziemy mogli usłyszeć na najnowszym albumie, którego premiera odbędzie się już 21 grudnia. Poniżej prezentujemy pełną tracklistę „Heartbreaks & Promises Vol. 3”:

1. Klaudia Szafrańska / ENZU “Ulotne”
2. Michał Sobierajski / Suwal “Szukam”
3. SONAR / Buslav “Dzisiaj”
4. Natalia Nykiel / Flirtini “Mapy”
5. Justyna Święs / Klaves “Gabriel”
6. Ras / Homex / Globalny Odlot “Szanse”
7. Julia Wieniawa / Zeppy Zep “Na zawsze”
8. SoDrumatic / Sarcast “Muszę wyjść”
9. Iza Lach / Pepe. “Sukienka”
10. Gedz / Otsochodzi / Pham “uberPOP”
11. Piotr Zioła / Flirtini “Bilet”
12. Małe Miasta / Rosalie. “Blisko”
13. KaCeZet / Err Bits “Cień”
14. WU / Reni Jusis / BARANOVSKI “Donikąd”
15. VNM / Spisek Jednego “Książki”
16. Paulina Przybysz / Kroki “Moves”

Tekst: Olga Retko

5/5 - (3 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News