Zimne dziecko

2 lutego w Studiu Teatralnym Koło w warszawskiej Soho Factory miała miejsce premiera spektaklu dyplomowego studentów III roku Szkoły Aktorskiej Machulskich. Dowiedzcie się więcej o tej niezwykłej sztuce!

“Zimne dziecko” to sztuka znanego niemieckiego dramaturga Mariusa von Mayenburga, która rozgrywa się w zamkniętym kręgu rodziny. Tu wszyscy uzależnieni są od zajmowania się wyłącznie sobą. Jedyną pasją i namiętnością bohaterów jest nieustająca gra pozorów i ucieczka w świat fantazji. Zacierają się granicę między tym co realne, a wyobrażone, co w konsekwencji umożliwia bohaterom odkrycie najskrytszych pragnień i tajemnic. Wnikliwa analiza kryzysu relacji rodzinnych, dosadnie ujęta w „Zimnym dziecku” nasuwa pytanie o przyszłość człowieka wychowującego się w społeczeństwie pozbawionym miłości.

Wystawienia właśnie tej sztuki jako spektaklu dyplomowego podjęli się studenci III roku Szkoły Aktorskiej Machulskich.  Reżyserią zajął się Krzysztof Ogłoza. Scenografką przedstawienia jest aktorka Agnieszka Roszkowska, a za projekcję wideo odpowiada Paweł Kloc – reżyser filmu „Kołysanka z Phnom Penh“. Autorką plakatu jest Magdalena Burdzyńska, malarka i graficzka. Patronatem honorowym przedstawienie objęła Katarzyna Figura.

Kolejne spektakle odbędą się 3 i 4 lutego o godzinie 18 w Studiu Teatralnym Koło w Soho Factory przy ulicy Mińskiej 25

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

zimne dziecko foto

zimne dziecko2

Zimne dziecko_plakat_nr1(1)

3/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News