Zielniki, dżungle, kwiaciarnie, balkony

zielone rosliny i wazony szklane

Świat zachwyca pełnym rozkwitem wiosny. Rośliny zaczynają ponownie odżywać oraz zachwycać soczystą zielenią i pachnącymi kwiatami. Wiosna to także czas, kiedy warto odświeżyć swoje wnętrze i wprowadzić trochę natury w cztery ściany. Sprawdźcie nasze typy!

Znaleźliśmy dla was parę ciekawych alternatyw dla zwyczajnej paprotki. Oto one:

Greenbells

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

rośliny w słoiku

Dzięki Greenbells będziecie mogli trzymać w swoim domu las zamknięty w słoiku. Starannie zaprojektowany, zamknięty w szklanym opakowaniu mini-ekosystem będzie idealnym akcentem w domu osób ceniących sobie skandynawski design i minimalizm azjatyckich form.

Kaktus Warsaw

kaktusy z warszawy

Jeśli jednak poszukujecie mniej wymagającego dodatku do swojego pokoju i nie zawsze pamiętacie o regularnym podlewaniu, warto zajrzeć do Kaktus Warsaw. Eleganckie, zadbane kaktusiki wpasują się do każdego wnętrza i wypędzą zimową nudę.

Kwiaty i Miut

asymetryczny bukiet kwiatów

Dla romantycznej duszy też coś się znajdzie – poznańska Kwiaciarnia Kwiaty&Miut z niesamowitym smakiem łączy kwiaty cięte w przepiękne bukiety, które niczym dzieło sztuki dopełnią każde wnętrze. Zachwycające kompozycje form i kolorów są idealnym rozwiązaniem dla wszystkich.

Doniczki

słodkie i urocze doniczki

Czasem jednak wystarczy roślin w waszym wnętrzu. Wtedy warto zastanowić się nad wiosennym odświeżeniem. Dwie unikalne firmy for.rest i GrowRaw, tworzą wyjątkowe doniczki, które będą ciekawym akcentem w naszych czterech ścianach. For.rest oferuje minimalistyczne, urocze formy, które rozweselają domowe ogródki. Natomiast GrowRaw – betonowe, unikalne, ręcznie robione doniczki, które zachwycają swoją prostą, surową formą. Będą idealnie pasować do sukulentów i nie tylko.

Thumbelina Flower

sztuczne kwiaty w wazonie

Jeśli marzy wam się własny kwiatek, ale kompletnie nie macie do głowy lub czasu do jego pielęgnacji, polecamy Thumbelina flower. Starannie, ręcznie wykonane sztuczne kwiaty będą świetny dodatkiem do wnętrza, ale i do wplecenia we włosy.

tekst | Kamila Zięcina

3/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News