Zespół alt-J powrócił z nowym krążkiem! Witamy „Relaxer” ?

Chłopak w ciemnych włosach i okrągłych okularach, blondyn w czarnej koszulce i chłopak ubrany w czarna bluze w ciemnymi wlosamik

To już trzeci krążek brytyjskiej formacji alt-J. Nowy album, to następca nominowanego do nagrody Grammy oraz BRIT Awards krążka This Is All Yours. Co wiemy o najnowszej płycie?

alt-J, czyli: Joe Newman, Gus Unger-Hamilton oraz Thom Green to obecnie najbardziej popularna brytyjska formacja. Albumy This Is All Yours  oraz zdobywca nagrody Mercury Prize i Ivor Novello Award An Awesome Wave, zostały sprzedane w nakładzie ponad 2 milionów sztuk, a utwory zespołu zostały odtworzone na platformach streamingowych ponad bilion razy. Zespół grał na najbardziej prestiżowych scenach na całym świecie. W czerwcu formacja wyrusza w trasę koncertową po Europie i będzie występować na wielu festiwalach.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Nowy materiał został zarejestrowany w Londynie pod czujnym okiem producenta Charliego Andrew, który współpracował z zespołem po raz trzeci. 3WW to premierowy zwiastun najnowszego wydawnictwa.

RELAXER zawiera 8 nowych kawałków. Album możecie odnaleźć już w serwisach streamingowych Tidal i Spotify. Stay tuned, wkrótce zorganizujemy konkurs, gdzie do wybrania będą właśnie egzemplarze RELAXER.

Alt-J - okładka płyty

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News