Categories: magazynstufftrendy

Zepnij siedzenie

Zapięcie do roweru, cienka żyłka, która nie uchroni naszego dziecka przed najbardziej nieudolnym złodziejem, czy też gruby łańcuch, jakiego nie jesteśmy w stanie unieść, zawsze stwarza problemy. Nadszedł czas je zakończyć! Grupa, której przewodzi Izraelski designer Oren Livne, stworzyła projekt Seatylock.

 

 

 

Stylowo wyglądające siodełko rozwiąże też problem licznych kradzieży tej części pojazdu. Nie chcecie zabierać ze sobą siedziska do biura, knajpy, czy też klubu? Nic dziwnego. Nie ma to przecież większego sensu, skoro możecie je zostawić, owinięte wokół ramy.

Seatylock pasuje do standardowego roweru, chowa się w jego wnętrzu, podczas gdy do wyjęcia wystarczy najzwyklejsza dźwignia. Samo zapięcie ma długość metra, także spokojnie wystarczy aby przypiąć rower do bramy, słupa, drzewa, a nawet stołu. Jest to poza bezpieczną formą, znacznie praktyczniejsze rozwiązanie niż popularny U-lock.

Często wydaje nam się, że owinięte na rowerze zapięcie przemieszcza się w trakcie jazdy ze strony na stronę, zamiennie nas przeciążając i odbierając poczucie równowagi. Projektanci poradzili sobie i z tym problemem. Większość zapięcia dzięki umieszczeniu w ramie, znajduje się w centralnej części, stanowiącej punkt ciężkości.

Zapinając Seatylock możecie też bić rekordy prędkości, jego zdjęcie nie powinno zając powyżej 30 sekund.

Będą też dostępne dwa rodzaje siodełka: wąski, kolażowy, w 3 różnych wzorach, a także wersja bardziej komfortowa, wyścielona gąbką, oczywiście znacznie szersza.

 

 

 

Jakby tego było mało, twórcy starają się wzbogacić projekt o nowe funkcje. Aktualnie jednak zbierają fundusze, także jeśli kipicie gotówką, tudzież zera na waszym koncie nie mieszczą się w poprzek ekranu komputerowego, wiecie w co inwestować.

 

 

 

Zdjęcia | http://bit.ly/1vdTR1k

Komentarze
Rate this post
kris

Recent Posts

Móc żyć normalnie – Babak Najafi

W „Szybkim Cashu 2” Babak Najafi w konwencji thrillera brutalnie rozprawia się z naszymi wyobrażeniami…

7 godzin ago

Dlaczego seksowna bielizna powinna znaleźć się w Twojej garderobie?

Zaprojektowana przede wszystkim z myślą o Tobie, spełnia fantazje i wymagania ciała – seksowna bielizna…

2 dni ago

Margot Robbie i Ryan Gosling jako żywi Barbie i Ken

Postać Barbie funkcjonuje w umysłach dzieci i dorosłych już parę dekad. Blond włosy, różowe ubrania…

2 dni ago

Jacquemus powraca na jesień 2022

Przez ostatnie lata, Jacquemus stał się synonimem niepowtarzalnej, francuskiej mody. Od momentu, gdy osadził modelki…

3 dni ago

Spike Jonze – ułożony szaleniec

„What will he do next? Whatever the fuck I want” – słowa Bama Margery, współtwórcy „Jackassa” idealnie pasują do Jonzego. Chciałbym być jak…

4 dni ago

Bariera dźwięku a pierwsze wrażenie

W świecie podziałów na wysokich i niskich, ładnych i brzydkich, od zarania dziejów rysuje się…

4 dni ago