Zegarek z futrem Twojego kota: nowy gadżet dla kocich freaków?

Dziewczyna trzymająca kota, a obok trzy zegarki

Kochacie swoje zwierzaki i naturę? W takim razie The Companion Collection ma dla Was coś specjalnego! Zegarek z futrem Waszego zwierzaka. Co Wy na to?

Spersonalizowane zegarki z futrem Waszych pupili to nowość i można powiedzieć… powrót do natury. Gdy przychodzi wiosna lub zima, zwierzaki tak czy siak gubią futro, więc dlaczego by nie zebrać go trochę i zamienić w stylowy pasek do zegarka?

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Marka wyjaśnia cały proces: wysyłacie kilka kłębków futra, które po dotarciu do sklepu poddawane są obróbce zamieniającej je w wełniany materiał, którym pokrywany jest następnie skórzany pasek zegarka. Do tego złote lub srebrne wykończenia, odporna na uszkodzenia tarcza i dwa lata gwarancji.

zegarki

Jesteście już podekscytowani? My też byliśmy. Jednak później zjechaliśmy na dół strony oferującej owe zegarki i okazało się, że… wszystko jest jednym wielkim żartem. Trochę przykro, ale może kogoś z Was to zainspiruje do otwarcia własnego biznesu? Kto wie! W zamian za dobrnięcie do końca strony, zachęcamy Was do przejrzenia 11 prezentów (istniejących naprawdę) dla miłośników kotów!

kłębki kociego futra

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News