Zdjęcie uśmiechniętej muzułmanki pozującej na tle protestu przeciwko islamowi podbiło serca internatów

Dwa zdjęcia uśmiechniętej muzułmanki na tle prostetu

Shaymaa Ismaa’eel to 24-latka, która pracuje jako terapeutka behawioralna z dziećmi dotkniętymi autyzmem.

Spacerując ulicami jednego z miast Ameryki Północnej, kobieta spotkała grupę mężczyzn protestujących przeciwko islamowi z banerami zawierającymi takie hasła, jak: Islam to religia krwi i morderstwa czy Jezus to jedyny Syn Boży. Chociaż niewielu miałoby odwagę przeciwstawić się grupie krzyczących na całą ulicę mężczyzn, kobieta postanowiła wykorzystać tę sytuację.

Poprosiła swoją przyjaciółkę, by ta zrobiła jej kilka zdjęć na tle bigoteryjnego protestu. Zapytała policję, czy może to zrobić. Ta odpowiedziała, że w żadnym wypadku. To jeszcze bardziej zachęciło 24-latkę do tego odważnego aktu.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Gdy pozowałam do zdjęcia z uśmiechem od ucha do ucha, jeden ze strajkujących mężczyzn zaczął krzyczeć absurdalne rzeczy w moją stronę, w stylu: twoja twarz powinna być zakryta!

Dziewczyna dodała zdjęcie na swojego Twittera z podpisem: 21 kwietnia zaśmiałam się w twarz bigoterii i po prostu poszłam dalej, czując się tak dobrze, jak nigdy.

Zdjęcie dziewczyny szybko stało się wiralowe, a ona sama otrzymała wiele słów wsparcia od internautów z całego świata. Reakcje te zaskoczył samą Shaymaaę.

Jestem w szoku, że otrzymałam tyle pozytywnych reakcji, to niesamowite i cieszę się, że młodzi ludzie mnie rozumieją i są przeciwni nienawiści wobec religii.

Dwa zdjęcia uśmiechniętej muzułmanki na tle prostetu FormatFactorymuslim posing anti islam protest shaymaa ismaaeel 1 5cc00d47823e6 700 Zdjęcie uśmiechniętej muzułmanki pozującej na tle protestu przeciwko islamowi podbiło serca internatów

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News