Zdjęcie jajka pobiło rekord polubień na Instagramie, detronizując Kylie Jenner

Zdjęcie jajka i ciemnowłosej dziewczyny

Fenomen Kylie Jenner dla wielu z nas jest wciąż niezrozumiany, a 21-latka jakiś czas temu pobiła rekord polubień jednego postu, osiągając liczbę 18 milionów serduszek. Królowa została jednak brutalnie zdetronizowana, a jej miejsce zajęło… jajko.

Tak, dobrze przeczytaliście. I chociaż na pierwszy rzut oka to najbardziej absurdalne zdjęcie, jakie można polubić na Instagramie, liczba jego polubień nie jest błędem z Insta-Matrixie. Ktoś postanowił założyć konto, na którym umieszczone jest wyłącznie jedno zdjęcie wcześniej wspomnianego jajka z podpisem:

Pobijmy razem rekord w liczbie polubień zdjęcia ustanowionym przez Kylie Jenner (18 milionów!) Razem, może nam się to udać!

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Dodamy, że słynne już jajko nie tylko pobiło światowy rekord polubień, ale jest także jedynym zdjęciem wśród 20 najczęściej lajkowanych na Instagramie zdjęć, które nie przedstawia człowieka. Przyznamy, że to całkiem niezłe osiągnięcie, jak dla zwykłego jajka. W chwili pisania tego artykułu jajko ma już ponad 24 miliony polubień, a liczba cały czas rośnie. Zobaczcie sami.

https://www.instagram.com/p/BsOGulcndj-/

Gratulujemy pomysłodawcy i chociaż wiemy, że nie zdetronizuje to w pełni Kylie Jenner jako influencerki, jest to zdecydowanie przełomowy dzień dla mediów społecznościowych!

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News